Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti férjetek exfelesége hogy...

A ti férjetek exfelesége hogy fogadta a hírt, hogy hamarosan közös gyereketek lesz?

Figyelt kérdés

Normálisan reagált? Az én férjem volt felesége amióta tudja hogy gyerekünk lesz, minden lehetséges eszközzel igyekszik keresztbe tenni nekünk. Hirtelen több gyerektartást követel, uszítja ellenünk és sajnos a születendő gyerek ellen is a párom kislányát, hergeli ellenem az anyósomat, stb, stb.

Ez általános jelenség, vagy pedig csak én vagyok megverve ilyen gonosz, ostoba nőszeméllyel?



2014. okt. 16. 12:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Tobb opcio is lehetseges:

1.meg mindig szereti a ferjedet,es nehezen viseli hogy mas novel van egyutt

2.attol fel hogy ha majd megszuletik a TI kozos gyermeketek akkor az o gyerekevel majd enm fog foglalkozni.

3.Mar elvalt volt amikor megismerkedtetek,vagy miattad valt el az exetol? ez is lehet egy opcio hogy merges rad..

Amugy tojd le... mar miert kellene tobb gyt? nektek is itt a gyerek,arra is kell boven penz..

2014. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs ilyen, mert nincsenek exek.

Viszont ismerősi körben látok ilyet. Elég durva, mert van olyan, ahol már kb. 20 éve elváltak, de az exfeleség még mindig fúj a mostani feleségre. (Egyébként nem miatta váltak el, évekkel a válás után ismerte meg a mostani feleséget a férfit.) Nem lehet semmilyen családi ünnepet megtartani úgy, hogy mindketten ott vannak.

Szóval vannak ilyenek sajnos, nem csak nálatok.

2014. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Féltékeny ha nem veszed fel akkor előbb utóbb megunja és abba hagyja.

Gyerektartást csökkentést lehet kérni mert már két gyereket kell apának eltartani ugyan úgy nem egyet,szóval inkább csendbe maradjon. Menjen bíróságra, nektek tesz szívességet.

2014. okt. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én exfeleség vagyok, gratuláltam. Azóta se foglalkozom a dologgal. Annyiban bántott a dolog, hogy én szerettem volna még egy gyereket (egy közös kislányunk van), az exem zárkózott tőle, nem akart több gyereket. Itt meg egy két hónapos kapcsolatba "becsúszott", nem tervezték. Mikor megtudtam rosszul érintett, de túl tettem magam a dolgon. A kislányunk nagyon várja, nem hergelem Őt a baba ellen, hagytam hogy elvigyék 4D-s ultrahangra is, rakosgattunk már félre játékokat, kis ruhákat. Mondjuk Ők ezzel szemben hergelik ellenem a lányom és próbálják magukhoz csalogatni a kistesóval, hogy velük akarjon élni. Ez se túl szép dolog azért, bízom a bíróságban. (még nincs végleges gyerek elhelyezés)
2014. okt. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Az exnej akart válni, miután fél Budapesttel megcsalta a páromat egy másfél éves gyerek mellett. Mi csak jóval a válás után ismerkedtünk meg.

És mindezek után még én vagyok a szemét, amiért gyereket mertem vállalni az exfeleség engedélye nélkül. Mert szerinte ki kellett volna kérnünk a véleményét, hisz ez a nagylány érdeke lett volna. És én gonosz mostoha vagyok, a férjem pedig szar apa, amiért senkit sem vontunk bele ebbe a döntésbe, amikor ez szerinte nem csak ránk tartozik, hanem rá is.

Annyira ki vagyok már borulva a folyamatos hisztériázása meg műsorozása és szemétkedése miatt, mégis mit csináljak?

2014. okt. 16. 13:00
 6/23 anonim ***** válasza:
Én exfeleség vagyok. Annyit kértem, hogy a lányunk ne lehessen kevesebbet velük, mint eddig. Illetve van egy apa-lánya programjuk, ami havi 1 alklom, arra voltam kíváncsi, ez mostantól megszűnik-e, vagy elmarad pár a szülés utáni első időkben. Szerencsére csak pár maradt ki.
2014. okt. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia én vagyok az "exfeleség". :) Én sose voltam ilyen, még azt is meghallgattam az exférjemtől milyen babakocsikat nézegetnek. (mások szerint meg én nem vagyok normális). Tudsz konkrét példát írni, hogy miket csinál? Hány éves a párod kislánya? Több gyerektartást biztos nem fog kapni, mert már előttem is írták, hogy figyelembe veszi a bíróság a születendő babát.
2014. okt. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

A kislány öt éves.

Ahogy fent írtam, azért hisztériázik az ex, mert nem kértünk tőle engedélyt rá, hogy gyerekünk lehessen.

Nekem esett többször is emailben, hogy márpedig ő KÖVETELI, hogy a baba születése után, amikor itt van nálunk a kislány, a férjem csak vele foglalkozzon, a kicsire rá se nézzen. És azt mondogatja a lányának, hogy mi hazudunk neki, mert a baba nem lesz az ő testvére, és neki nem kell elfogadnia, sőt már most utálnia kell, mert "elveszi tőle az apját".

És mindenféle jogcímeken pénzt akar lehúzni a férjemről, és még el is mondja, hogy "azért, hogy a ti kölykötöknek kevesebb jusson".

Illetve anyósomat hergeli ellenem azzal, hogy én milyen szar anya leszek és mennyire rosszul fogok bánni az ő unokájával. Ennek eredményeképpen anyósom naponta 5ször hív fel valami jótanáccsal, hogy szerinte hogyan lenne illendő készülnöm az anyaságra. Pl üvölt velem, amiért fel merek venni magassarkút alig 15 hetesen, vagy elmond mindennek, amiért nem csináltattam kombinált tesztet.

2014. okt. 16. 13:09
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

En egy volt feleseg vagyok. Nemreg mondtak el, hogy babajuk lesz es oszinten orultem neki. A volt ferjem jo ember (anno ezert mentem hozza) es a parja is rendes no es latom, hogy boldogok es szeretik egymast.

Az elozo kapcsalatabol Van ket fiunk es nekem egy lanyom az uj hazassagombol.

2014. okt. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Az elozo kapcsolatabol - az a mi hazassagunk *
2014. okt. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!