Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély arra, hogy szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra, hogy szerencsés legyen egy ilyen fiatal?

Figyelt kérdés

Olyan aki évek óta depivel kűzd,párja nem volt soha,elszigetelten él,szinte életképtelen,csúnyának tartja magát.


Nagyon megakarja változtatni az életét,de nem megy neki,mert állandó kudarcokba ütközik.


Köszönöm.



2014. aug. 12. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze magad. Minden ember fontos volt, jelenleg is fontos, fontos lesz valakinek.
2014. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akarja,de semmi nem jön össze neki,depivel kűzd!
2014. aug. 12. 19:46
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Most akkor ő egy hajótörött és csak egy barátja van Wilson?
2014. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

attól függ mit jelent nálad a szerencse...

nekem volt párom pont miatta lettem depressziós...2.5 hónap súlyos, aztán összesen 7 év depresszió...amikor depressziós voltam csúnyának tartottam magam, nem vagyok életképtelen, elzárkóztam én is...a depresszió mellett sok jó dolog is történt velem amit akkor nem vettem észre / nem értékeltem...mondjuk most se érnek annyira sokat :D de legalább már érdekel valamennyire :) szóval ki lehet jutni az árokból...nincs lehetetlen :) leírod a történeted? mitől lettél ilyen? és mire vársz? ha nem szeretnéd publikálni akkor leírhatod privátban :)

2014. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha depresszióval küzd és egyedül nem látja a kiutat, akkor célszerű szakember segítségét kérni.

Kezdetnek például felkeresheti a háziorvosát és megbeszélhetik a további teendőket.

2014. aug. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


4-es Válaszoló:


Öröklött depi sok balszerencsével.Szóval semmi trauma vagy ilyesmi...


5-ös Válaszoló:Sok szakembernél járt már,de nem hatottak pedig motivált volt... :(

2014. aug. 12. 20:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyan személlyel beszéljen, akiben a legjobban megbízik.
2014. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nagyon megakarja változtatni az életét,de nem megy neki,mert állandó kudarcokba ütközik."

Mint mindenki más is. Csak más tanul a kudarcokból. Mert valójában abból tudunk igazán tanulni. A siker nem jó tanítómester. Ami pedig a szerencsét illeti, azért foggal-körömmel keményen meg kell dolgozni.

2014. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a depresszióból akkor gyógyultam ki amikor elkezdtem lelki életet is élni, azaz nem csak a testi szükségleteim kielégítésével törődtem hanem a lelkiekkel is. Elkezdtem az önmagam megismeréséhez vezető utat és azóta kiegyensúlyozott vagyok és ami a legfontosabb, hogy gyógyszerek nélkül.

Én úgy jutottam a felismerésre, hogy mire van szükségem, hogy igyekeztem mindent megtudni erről a betegségről, mert úgy gondoltam, hogy csak úgy vehetem fel ellene a harcot, ha pontosan tudom, hogy mi ez. Éjjel nappal böngésztem az internetet és így találtam rá a megoldásra amire szükségem volt.Ha érdekli a történetem megosztom szívesen, de én úgy gondolom, hogy mind egyediek vagyunk és így különbözőek is, ebből adódóan ami nálam működött, nem biztos, hogy nála is fog. Ezért bíztatnám arra, hogy keresse a megoldásokat és meg fogja találni azt ami számára a legjobb.

2014. aug. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó Válaszoló!


Elmesélné a történetét röviden? :)

2014. aug. 21. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!