Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatal csajok? Nálatok ismerke...

Fiatal csajok? Nálatok ismerkedésnél mennyit számít, hogy hány éves a pasi?

Figyelt kérdés

Kb. 18-23 éves lányoktól kérdezem, hogy, ha bejön nektek egy pasi, akkor mindegy, hogy 20 éves vagy 40? Egyforma eséllyel indul mindkettő?

(Én még a 20-hoz vagyok közelebb, ha ez érdekes)



2014. aug. 5. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
azért van egy határ :D 5év +, 2év- .. nem több, se kevesebb :D
2014. aug. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokat. Egy 40 évessel soha nem jönnék össze . Olyan max 5 év korkülönbség megy el nálam. 18/L
2014. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Számomra fontos, hogy ne legyen sok a korkülönbség, kb +5év belefér, vagy -1-2. Szerintem egy 13, 35, és 45 éves egészen mást vár el egy kapcsolattól, mint egy korombeli (de az is lehet, hogy kapcsolatot se akar).
2014. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PPy 20 válasza:
22 vagyok, és volt úgy hogy megtetszett egy negyvenes, hmm nagyon jól nézett ki, de semmi többet nem tudtam volna vele elképzelni.Majdnem 20 év számomra sok ! Max legyen 10 , de a párommal 5 év a korkül. és ez az ideális szerintem :) !
2014. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Hát ez egy kissé érdekes kérdés,mert nekem nincs bajom a túl nagy korkülömbséggel ha szeretik egymást nincs vele baj,,de viszont én ezt úgy gondoltam nem nézem őket le de én azért 19 éves fejjel nem jönnék össze egy 40 éves emberrel max 9 év lehet köztünk.

2014. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!