Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 hete vesztettük el a babánka...

3 hete vesztettük el a babánkat 21 hetes voltam. Nagyon nehéz ezt feldolgozni, nekem is meg a férjemnek is. Úgy érzem hogy már nem akarok élni nincs értelme az életemnek. Férjem elkezdett inni őt is megviselte a dolog hogy segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
Hogy ne igyon? mindennap munka után részegre isza magát.. Köszönöm a segítséget.!
2010. jan. 24. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
józanon beszélj vele hogy minden jobb lesz, tényleg nehéz lehet de vigasztald azzal hogy nemsokára megint teherbe eshetsz, kezdjetek probálkozni az uj babával. persze tényleg nehéz így egyből de talán akkor nem fog inni.
2010. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon sajnálom,hogy ez történt veletek,talán ha legközelebb teherbe esel és túl estek azon a bizonyos héten,talán akkor már túl lesztek rajta....Nem tudok nagyon tanácsot adni,csak együtt tudok veletek érezni...:(

29 hetes km

2010. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom ami történt!De probáljátok egymást vigasztalni mertazzal ugysem hozza visza a gyereketeket ha leissza magát sőt még nektek okozz problémát!Beszélgesd simogasd kérd hogy ne igyon gondolom ő jó ember és megteszi mert szeret... fel a fejjelés sok sikert az élet bármennyire nehéz megy tovább
2010. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
,ondd el neki egy olyan pillanatban amikor jozan es nyugodt, hogy nem akarod ot is levesziteni, most amikor neked is oly nagy szuksegd van a tamogatasara. tudom hogy en nem erzhetem at teljesen azt amit ti most ateltek, de az oszinte nyilt kommnikacio elejet veheti a komolyabb kovetkezmenyeknek.. elmondhatod neki hogy teged aggaszt hogy italba folytja a banatat es szeretned ha inkab veled beszelgetne. az elet nem all meg es lesz meg lehetoseg kesobb babara...bar csak elkepzelni tudom hogy milyen erzes, sajnalom ami tortent
2010. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon sajnálom, de!!!!!!Ahogy számolom, a baba 5 hónapos volt. Igen nagy veszteség, viszont nem volt életképes, valszínű nem fejlődött, és ha akkor derül ki amikor megszülöd, hogy nem egészséges, az még nagyobb bánat lett volna. Gyászold meg én is ezt tenném,de szülhetel még gyermeket. A férjednek meg férfi módjára kellene viselkednie, nem pedig italba fojtani a bánatát, mert ugye az abszolút nem old meg semmit. Szedjétek össze magatokat, testileg és lelkileg. És ha netán áprilisban teherbe esnél karácsonyi babátok születik. Ez éltessen a cél eléréséhez pedig kívánok erőt, és összetartást.
2010. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Teljesen meg tudlak érteni.Nagyon sajnálom ami veled történt.

Ezt elviselni nem könnyű dolog!

Az első babám nekem is 3 hónaposan halt meg.Elvetéltem.Utána kellett fél év mire azt mondtam újra belevágok:D

És a szervezetem is megerősítettem.

Azóta született 2 egészséges kislányom és nem volt semmi gond a terhesség alatt sem és a szülésnél sem.

Nagy szükségetek van most egymásra!

Próbáljatok meg ha tehetitek elmenni együtt pár napra csak ketten!

Sétáljatok nagyokat, csináljatok programokat,moziba,színházba vagy ahová szívesen mentek együtt.Muszáj olyan dolgokkal foglalkoznotok most ami kicsit eltereli a figyelmeteket erről a nagy fájdalomról.

Természetes dolog ha fáj az ember lelkének de tovább kell lépni.Egy halálesetet nem könnyű feldolgozni főleg neked.

Légy a férjed mellett,hogy érezze ,hogy kell ő neked és szükséged van rá.Mond el neki mennyire szereted és még elöttetek az élet lesz gyermeketek csak kicsit késöbb.

Kitartás és türelem!!!

Kívánok neked megnyugvást a lelkednek és sok erőt a következő babyhez!!

2010. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Èn is együtt érzek veled.

Sok szépet és jót kivánok a jövötökben!

Mond neki hogy csak elörre nézzen,és biztos csodálatos dolgok várnak még rátok!

2010. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
még el sem kezdődött szinte a közös életetek, és az első nagyobb problémánál tönkremegy az egész...? érdemes lenne elgondolkodnotok ezen, mert ennél sokkal nagyon problémák is lesznek / lehetnek a következő 30-40-50 évben. ha lesznek majd gyerekeitek, és bárkivel baj lesz, akár csak egy betegség is, hogy fogjátok azt végigcsinálni?
2010. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindig mindennek megvan a maga értelme, csak ez az adott időben még nem mindig látszik. Úgy látszik a ti boldogságotok még várat magára, de hidd el és hitesd el férjeddel is, hogy egyszer még nagyon boldogok lesztek, csak kitartás. Sok olyan nő van aki több babát elveszt, mire egy születik.
2010. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Én csak annyit tudok mondani h az egyik haverom anyukája 3x vetélt el de mindig talpra álltak és újra próbálkoztak, aztán végül csak sikerült nekik. Haverom tesója 4-5 éves, teljesen egészséges, életvidám kissrác, úgyhogy mindent bele :D
2010. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!