Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mennyire szoktad elferdíten...

Te mennyire szoktad elferdíteni a kérdésedet, ha egy családi problémáról írsz, hogy az ismerősök/családtagok nehogy felismerjék?

Figyelt kérdés
2014. okt. 21. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Rajtam kívül senki nem használja az oldalt. :)
2014. okt. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ferdited a kerdest, akkor hogy varsz egyenes valaszokat?

Ugyan mar! Tobb tizezer emberbol hogy ismernenek mar fel?

2014. okt. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit csinálok, hogy nem írom le a teljes nevüket, lakhelyet, telefonszámot, adószámot...
2014. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Használsz neveket, de teljesen eltérőket. pl: "Jajj tegnap Kata (a hugom) ezt és ezt csinálta és brühühü"
2014. okt. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
kort, foglalkozást, várost, stb. ferítek. a sztori szempontjából tök mindegy mondjuk h anyu 44 vagy 47 éves, meg hogy én villamos vagy gépészmérnöknek tanulok. tudom, hogy anonim oldal, de a családom tudja, hogy használom, és nem szeretném, ha egyszer akár csak kíváncsiságból rám akadnának.
2014. okt. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 csabika1971 ***** válasza:
82%

A kérdést magát nem ferdítem, mert akkor a válaszok sem az eredeti kérdésre érkeznek.

Annyi teszek az ismeretlenség érdekében, hogy név nélkül teszem fel a kérdést, és próbálom kerülni az olyan részleteket amik alapján lehetséges lenne az azonosítás.

2014. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Tudatosan biztosan nem, de nyilvánvalóan a valódi képet csak egy objektív szemlélőtől kaphatnánk meg, ha pedig a saját problémáimról írok, biztos, hogy bele kerül a saját szubjektivitásom.
2014. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán kérdezek családi problémákról, de ha mégis kérdezek, próbálom nagy vonalakban a lényeget leírni. Hasznos választ konkrétumok nélkül is lehet adni, viszont ferdítéssel már a válasz is ferde lehet. Konkrétumok alatt értem: Nem nevezek meg helyet, országot, pontos kort, nem idézek szó szerint.

Próbálom általánosságban fogalmazni, "bárkivel megeshet" formán.

2014. okt. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

8. voltam.

1-es, az a probléma, hogy nem kell ahhoz használnia az oldalt, hogy rátaláljon, mert ha keres valamit a google-ben, sok esetben kidob GYK kérdést, ha egyezik valami szó és előfordulhat, hogy kíváncsiságból elolvassa.

2014. okt. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

anonim az oldal

nincs értelme .....

2014. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!