Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mennyire szoktad elferdíten...

Te mennyire szoktad elferdíteni a kérdésedet, ha egy családi problémáról írsz, hogy az ismerősök/családtagok nehogy felismerjék?

Figyelt kérdés
2014. okt. 21. 13:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nem igazán kérdezek ún. magánügyekről. 4 év alatt max 2 ilyen volt az sem konkrét probléma, inkább csak jelenség szinten. akkor nem ferdítettem, csak nem fűztem hozzá olyan infókat, amik a probléma szempontjából irrelevánsak, ellenben felismerhetővé tesznek. rólam is tudják, h gyakorizom, az asztali számítógép közös használatban és a családom egyes tagjai nem berzenkednek, ha egy kis kutakodásról, adatböngészésről lenne szó. szóval ennyi óvatosság szerintem azért kell. ferdíteni nem érdemes, mert akkor a válaszok is elferdülnek :)
2014. okt. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
húgom helyett bátyámat írok, a lakhelyünk helyett másik országot, az életkorunkat is elcsalom.
2014. okt. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Semennyire. Ilyen jellegű kérdést nem teszek fel, hálistennek nincs rá okom.
2014. okt. 26. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!