Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Az örökségem...

Mit tehetnék? Az örökségem odalesz és a testvérem hajléktalan lesz. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Szüleink sajnos meghaltak, a házon amit örököltünk hitel van. Azt még ott lakó tesóm fizujából fogják, a fizetése többi része elmegy a többi hitelre. Amíg otthon laktam az én fizetésemből éltünk, de én egy hete a páromnál lakom. Másik tesóm szintén a párjával lakik, most akarnak házat venni,.de nekik sem sikerül. Szóval tesóm rossz helyzetben van. Mi lesz így velünk?
2014. okt. 21. 15:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
98%

Te írtad oda, hogy "Másik tesóm szintén a párjával lakik, most akarnak házat venni,de nekik sem sikerül". Erre próbáltam rákérdezni.

Különben meg ha ilyen nagy okos vagy, akkor ne itt kérdezgess idegen embereket, egy fontos tényeket nélkülöző kérdéssel!

2014. okt. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
94%
mért nem költöztök oda párostúl, kevesebb a megélhetés ha mindent közösen fizetek lehet sporolni nem uszik el az örökség, és ha lejár a hitel ott a sporolt pénz és az örökség fejenként, szervezés kérdése az egész
2014. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
az is fontos hogy mivel tulajdonosok vagytok a hitel nem szünik meg attól hogy elveszik a ház a maradékot a bank rajtatok is behajtja, szóval nem csak a tesó bukik
2014. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!