Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megtalálni az...

Hogyan tudom megtalálni az édesanyámat. Milyen szervvel vegyem fel a kapcsolatot? Vagy hogyan nyomozzak? Merre induljak el?

Figyelt kérdés
Remélem tudtok segíteni.35 éves vagyok. A szüleim elváltak, amikor 8 hónapos voltam. A bíróság az apának ítélt. Nem sok információm van,még csak azt sem tudom, mikor született. Tudom a nevét, de általános neve van, amiből sok van Magyarországon.Illetve tudom, hogy 1990.-ben hol lakott. Na ennyi az infóm róla.

2014. okt. 21. 17:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%
Egy szulo, aki szereti a gyereket nem fogadna el semmi ilyen megallapodast. Van gyereked?
2014. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, ja, semmi különös, kitöltöd a papírt, és az úgyis az ő döntése lesz, hogy él-e ezzel a felkínált lehetőséggel, veszteni valód semmi, max nyerhetsz.
2014. okt. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%

Előszöris apukádat kellene kikérdezned. Én nem hiszem, hogy ha egy pár voltak legalább közel két évig, akkor ne tudná a születési idejét se. Én ha valakivel 3-mat randizok, százszor ennyit tudok róla már.

Még az apai nagyszüleid, rokonaid is bizonyára több információt tudnak adni, mint amennyit eddig az apukád adott.

Az én szüleim kevesebb ideig voltak együtt, mint a Tieid, mégis sokkal több infóm van.

2014. okt. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
36%

Megvannak a válási papírok? 18 éves korodig vagy az egyetem végéig kellett kapjál gyermektartást.

Ennek nyomán kell tudd az anyukád adatait, munkahelyét.

Menj be apukád akkori munkahelyére vagy bankjához, és így próbáld megszerezni az adatokat.

A népességnyilvántartóban is érdeklődhetsz.

2014. okt. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%
Tesódat könnyebben megtalálhatnád, bizonyára aktív internethasználó, mint ebben a korosztályban az emberek 70%-a.
2014. okt. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!