Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartod elitelendonek...

Mennyire tartod elitelendonek ha egy ferfi/no szeretne kapcsolatot egy kapcsolatban elo ferfival/novel?

Figyelt kérdés
Van egy par kapcsolatban vannak de meg nincs egyutteles, hazassag, nincs gyerek. Mennyire elitelendo szerinted ilyen embert hoditani?
2014. szept. 6. 22:29
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
61%
Hát nem szép dolog, de ha sikerül, akkor a kapcsolatban élő fél még hibásabb.
2014. szept. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
11%

Ha nem él vele, miért ne csaphatnád le a kezéről a férfit/nőt?

Egy egymás felé el nem kötelezett párról írsz, ebben mi az aljasság?

2014. szept. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
61%
Attól hogy nem élnek együtt, még egy párt alkotnak. Egyébként kérdező, gusztustalannak tartom, ha valaki olyanra nyomul, akinek barátja/barátnője van. Az ilyeneknek szívből kívánom, hogy megtalálják életük szerelmét, és aztán valami semmirekellő elvegye tőlük, és pusztuljanak bele a fájdalomba.
2014. szept. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
74%
Inkább furcsának tartom. Nem tudom hogyan lehet olyan emberben megbízni akit ellehet hódítani. Én biztos azon agyalnék folyamatosan, hogy ha nekem sikerült akkor másnak is fog...
2014. szept. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
85%
Akit el lehet hódítani, az olyan is. Egyébként akkor ez a mutatvány valószínűleg másnak is sikerülne, úgyhogy nem lennék olyan nagyon elégedett magammal.
2014. szept. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
83%
Elítélendőnek ugyan nem tartom,viszont nem egy gerinces,és kifizetődő dolog.Gyakorlatilag egy könnyen elcsábítható emberre hajtasz,ami neked még gondot okozhat a későbbiekben.Másrészt bele kell gondolni azért,hogy ha tőled venné el valaki azt,akit szeretsz,neked az hogy esne.
2014. szept. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
80%

Ilyen esetben mindig annak van elsősorban felelőssége, aki kapcsolatban él.

Egyébként minden eset más, nem lehet általánosítani "elítélhetőség" szempontjából.

2014. szept. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:
43%
Undorító dolognak tartom..Aki képes ilyenre,annak nincsenek érzelmei..Hisz akkor elképzelhetné,h mit érezhet az a fél,akinek elcsábítják a párját..
2014. szept. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
82%

én nem lennék nyugodt soha, hiszen ha elszedem mástól, akkor az egy gyenge ember.

1. mert el lehet téríteni

2. mert én nélkülem maradt volna a langyosvízben tovább

egyik véleményemet sem tudnám félretenni.


elitélendőnek nem tartom, hiszen azé a döntés, akit kiszemelnek, ő mondhatja azt is, hogy nem.

2014. szept. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem annyira ritka, hogy két ember kölcsönösen egymásba szeret, hogy efölött nincs emberi akaratnak hatalma.

Tökmindegy, mire vágysz vagy mire törekszel, a dolgok nem aszerint történnek.

És az emberek meg pláne nem tárgyak, hogy csak úgy el lehessen hódítani őket, és nem is mindenki monogám. Szóval az érintettek megéléseit még csak megtippelni sem tudjuk. Még a hozzánk legközelebb álló ember megélését is csak tippelhetjük, szóval számomra teljességgel lehetetlen az itt feltett kérdést megválaszolni.

2014. szept. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!