Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha felnőtt fejjel visszagondol...

Ha felnőtt fejjel visszagondoltok, mit csináltatok volna másképp? Miket hagytatok ki fiatal korotokban?

Figyelt kérdés
2014. okt. 21. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

42 éves vagyok, így van miből elmélkednem, hogy mit nem csinálnék vagy csinálnék ha újra fiatal lennék.

Amit nem tennék meg

- Nem mennék férjhez csak akkor ha tényleg szívből gondolnám. De én, hogy elmenekülhessek otthonról gyorsan, fiatalon férjhez mentem. Nagy hiba volt. Bár elváltam, de sok évet megspórolhattam volna magamnak

- Nem juhászkodnék meg apám döntései miatt. Vagyis mernem kellett volna lázadni, nemet mondani. Nagy hiba volt, hogy nem tettem meg, mert így olyan szakmát szereztem ami apám szerint csak jó lehet. Tévedett. Ma halott szakma.

- Nem engedném, hogy a félelem a fájdalom miatt tönkre tegyen. Annyira féltem a fájdalomérzéstől, hogy elhanyagoltam magam. Nagy hiba volt.. Ma kisebb vagyonba fog kerülni nekem, hogy helyrehozzam magam.

Amit csinálnék, de nem igazán foglalkoztam vele

- tanulnék.

Tanulnék nyelveket ami nem nagyon megy. Tanulnék olyan dolgokat amik ma érdekelnek.

-Olyan szakmát választanék amit szeretnék.

- Jobban figyelnék magamra.


1 dolog van amit soha nem bántam meg, aminek még ma is nagy örömöm van. Ez pedig a fiam. Mindegy, hogy menekültem a házasságba, mindegy, hogy elváltam, de a fiam jó döntés volt.

2014. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mennék férjhez csak akkor ha tényleg szívből gondolnám. De én, hogy elmenekülhessek otthonról gyorsan, fiatalon férjhez mentem. Nagy hiba volt. Bár elváltam, de sok évet megspórolhattam volna magamnak "

Én így egy az egyben kimásoltam az első válaszolód... :)

2014. okt. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Más szakmát tanultam volna és komolyabban foglalkoztam volna a nyelvtanulással is. Mindezt most család mellett kell csinálnom és 3x olyan nehéz mint mikor más dolgom se volt mint tanulni.
2014. okt. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Előbb megkóstoltam volna az olívát. Más...asszem nincs.
2014. okt. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Másképp tettem volna:

-elvégeztem volna az egyetemet.

-Hagytam volna magamnak pár szingli évet a huszas éveim elején.

2014. okt. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
CSatlakozom az 1-2-eshez. Én sem mentem volna férjhez elsőre. Ezenkívül előbb észbekaptam volna, hogy anyám lelkisérült, és nem akartam volna mindenáron megfelelni neki.
2014. okt. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentettem volna a ro hadékot,aki megerőszakolt.Nem menekültem volna a piába és nem csináltam volna hülyeségeket.Egyetemre mentem volna,hogy minél messzebb kerüljek a családomtól,pláne a testvéreimtől.
2014. okt. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem igen van olyan amit elhagytam volna


de van pár dolog amit kijavítanék :

pl jobban tanulnék és odafigyelnék h merre tanuljak tovább

2014. okt. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyancsak tul koran mentem ferjhez tanulni kellett volna

Igy 4 geyrek es munka mellett kellett foiskolat vegeznem es nagyon kemney evek voltak.

hulye voltam

idegen nyelvet kellett volna tanulnom mert igy kinlodtam rendessen oregen az angolal

2014. okt. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tovább kellett volna tanulnom a középiskola után, most munka mellett már nagyon nehéz :(


Szerencsére én nem mentem hozzá az első barátomhoz, de így is nagyon sok időt elpazaroltam rá.

2014. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!