Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert annyira furcsa ha egy...

Miert annyira furcsa ha egy nonek harminchoz kozel nem volt meg egyejszakas kalandja?

Figyelt kérdés
Miert lepodnek meg ezen az ismerosok? Szerintem teljesen normalis ha az ember nem fekszik ossze mindenfele kitudja milyen nemi betegseget hordozo emberrel. Az ovszer sem tuti biztos kiszakadhat es a hpv ellen sem ved.
2014. okt. 26. 08:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Mert ilyenek az ismerőseid, hogy nekik furcsa.

Kérdezz vissza, hátha nekik sem volt, csak azért csodálkoznak, mert ritkán hallanak mástól ilyet.

2014. okt. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Harminchoz közeli nő vagyok, életemben egyetlen férfival voltam, a férjemmel. És nem elsősorban azért, mert félek a nemi betegségektől, hanem mert az értékrendembe nem férnek bele az egyéjszakás kalandok.

Ismerősök nem szoktak ezen meglepődni, mert nem beszélek róla. Egyáltalán, senkivel nem osztom meg a nemi életem részleteit. A barátnőim persze tudják, de ők meg nem olyanok, hogy ilyesmit furcsálljanak, főleg, hogy nem ez a fő téma köztünk. Távolabbi ismerősökkel eszembe sem jutna ilyesmiről beszélgetni, így nincs megdöbbenés sem.

2014. okt. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa.32N
2014. okt. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt még soha és nem is lesz. És nem csak a nemi betegség miatt, hanem azért, mert képtelen vagyok egy teljesen idegennel szexelni és még jól is érezni magam. Az már nem én lennék.
2014. okt. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
Én is egyetlen férfival voltam, a férjem személyében és nem is tervezek mással lenni se egy, se sok éjszakát. Értékrendbeli dolgok ezek, van, aki simán szétrakja a lábát bárkinek és van, aki nem. Örülj, ha a második vagy! :)
2014. okt. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
18%
4: Mondjuk arra ne vegyél mérget, hogy nem is lesz. Egyrészt azért, mert nem tudhatod, melyik szerelmed fog egyéjszakás kalandnak tekinteni. sokan felépítik a kapcsolatot, akár 6-12 hónap alatt, és az első együttlét után lelépnek. Mondjuk ha a Te szempontodból nem egyéjszakás, akkor határeset. Másrészt nem tudod, 10-40 év múlva hogyan változik meg a hormonrendszered. 40 körül a nők nagyon kívánósak lesznek, és sokan akkor kezdenek kalandozni.
2014. okt. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert sokmindenkinek az a minta, amit filmekből, innen-onnan látnak, hallanak. Sok tv műsor is erről szól, de szerintem hányingerkeltő az egész. Sűrűn kapcsolgatom a tv-t, de nehéz nem belefutni az ilyesmibe, akár reklám ajánló alatt is.
2014. okt. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért lenne furcsa? Azt hittem, az lesz a kérdés, hogy egyáltalán nem volt kapcsolata, az esetleg meglepő lenne. De hogy egy éjszakás kaland? Az én ismerősi körömben senkinek sem volt, nem hinném, hogy ez annyira általános lenne. Mellesleg attól, hogy valamit sokan csinálnak, az a valami még nem lesz feltétlenül normális dolog...
2014. okt. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

6-os! Másként értelmezzük a dolgokat. Számomra az egyéjszakás kaland az, amikor egy idegennek csakis a szex kedvéért odaadom magam. Nálam ez kizárt. Akkor akár már pénzt is kérhetnék.

Az, ha valakivel együtt vagyok több hónapja, majd lefekszünk egymással, akkor én azt azért teszem, mert érzelem van a részemről. Lehet, hogy a részéről nincs annyi, vagy bármilyen más ok miatt megszakad a kapcsolat, de ez nem ugyanaz, mintha egy bulin másfél órával a kezdés után dugok az első jelölttel. (4-es voltam)

2014. okt. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

Nem furcsa


Bár nekem volt, nem úgy indultam, hogy nekem lesz ilyen élményem, nem bántam meg mert tudom, hogy mi a z ami nekem sosem menne,,.

Büszke nem vagyok rá, de nem is szégyenlem...


Egyébként nekem inkább az a furcsa, hogy ők meglepődnek azon, hgy nem volt ilyen, szomorú azért, hogy ez általános manapság.


28/n

2014. okt. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!