Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy válásnál az van...

Igaz, hogy válásnál az van jobb helyzetben, akinek nincs másik párja? A párom ez miatt még nem akarja felvállalni a kapcsolatunkat.

Figyelt kérdés
Van közös gyerekük is, és gyerekláthatás szempontjából állítólag így jobb helyzetben van, ha még pár hétig titkoljuk. Elhihetem ezt neki?
2014. júl. 7. 11:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%
Ha nő vagy, annyi szeretőd lehet, ahányat akarsz, nem lesz hátrányod miatta. Ha férfi vagy, akkor igen.
2014. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%

" Elhihetem ezt neki?"


Hát persze, ha akarod elhiheted. Megbízható, családcentrikus ember, aki a gyerekét és asszonykáját dobja egy ... no mindegy.

Persze gerinces ember, aki majd hozzád hűséges lesz, és boldogan éltek amíg meg nem haltok.

Hajrá, csak így tovább.


ui: én azt se hinném el neki, hogy beadta a válópert. Továbbmegyek, nem tolakodtam volna be egy házasságba.

2014. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Hülyeség. Mi is így voltunk, válás folyamatban és egy gyerek. Még nem zárult le a válás, mikor mi már együtt voltunk, nyilvánosan felvállalva természetesen. Semmi hátránya nem származott belőlem/miattam, soha még csak téma sem volt sehol, bíróságon a válás kapcsán meg főleg nem, hogy neki ugyan van-e már másik kapcsolata vagy nincs. Az a válás szempontjából lényegtelen.
2014. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, te miről beszélsz? :)

A párom 9 hónapja ki lett dobva, a felesége beszerelmesedett egy másik pasiba, akivel azóta is együtt van. Velem most jött össze egy hónapja.

2014. júl. 7. 11:41
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem Amerika, hogy "erkölcsi" (ami amúgy baromság, de mindegy) ítélkeznek...


Az, hogy ő így érzi, az mindegy, a köré kerített szöveg viszont marhaság.

2014. júl. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%

"2. válaszoló, te miről beszélsz? :)

A párom 9 hónapja ki lett dobva, a felesége beszerelmesedett egy másik pasiba, akivel azóta is együtt van. Velem most jött össze egy hónapja."


Jaaa.. és így nem vállal föl a válás miatt? Te meg még el is gondolkodsz rajta, hogy ez igaz lehet-e?


Egyszerűen még szereti a feleségét, és nem akarja hogy megtudja hogy lett valakije. Ennyi az egész. Nincs még kész egy új kapcsolatra.

Vagy nem tervez veled még egy-két hetet se, így feleslegesnek gondolja nagy dobra verni a válási ceremónia közepén.

2014. júl. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Elhiheted neki, ha nagyon akarod, bár attól még nem lesz igaz, amit mond.
2014. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Az jó. Akkor most szakítsak?

Nem akartam nem megértő lenni vele, úgy gondoltam ezt a bizonyos 1 hónapot kibírom úgy, hogy nem vállal még fel. Nagyon megkedveltem őt és úgy éreztem ő is engem. Állítólag az ügyvédje mondta neki azt, hogy amíg le nem zajlik a válás mutassa magát egyedülállónak. Nem tudtam hogy ez hogy működik, nem volt még válásom.

2014. júl. 7. 11:49
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem számít a válás szempontjából, hogy kinek van új párja, ki csalta meg a másikat.

Ezt az amerikai filmekből szedtétek? Magyarországon nem nézik a válásnál, és nem éri hátrány pl. azt aki megcsalta a másikat. Azt meg pláne nem, hogy azóta kinek lett új párja.

2014. júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
27%

Sajnos nem szamit semmit, pedig megerdemelne a hazassagtoro, hogy ezt figyelembe vegyek.


A birosag csak azt vizsgalja, megromlott e a kapcsolat, azt nem hogy kinek a hibajabol.

2014. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!