Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog ez anyós jelőltem...

Milyen dolog ez anyós jelőltemék részéről? Megkérdő jeleznek engem és a múltamat és minden ami velem és ami a kapcsolatunkat illeti? Teljes bizalmatlanás?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom felfogni,hogy 1.5 év után ennyire bizalmatlan legyen velem a barátnőm családja.Minden ami létezik megkérdő jelezik,nem bíznak bennem.Persze semmi okuk rá,szeretem a lányukat,nem iszom,nem drogozom,nem vagyok agressziv,nem járok össze haverokkal,a kapcsolatunk az első.Szeretem ő és nekem az a lényeg hogy ő jól érezze magát,nem korlátozom semmiben.Ő is magmondta hogy nagyon jó hatással vagyok a személyiségére.Mindent megteszek hogy a lányuknak jó legyen.Őket is rendszeresen látogatom,legyen az szülinap vagy bármi,mindig ott vagyok,nem húzom ki magam a családi összejövetelek alól sem,pedig sokszor nincs kedvem hozzá.Sokszor beszólnak nekem,próbálnak hülyének nézni,próbálnak lehúzni a lányuk szemében.Ilyeneket mondanak hogy,messziről jött ember azt mond amit akar,meg ha valami bajuk lesz a lányuknak akkor lesz ne mulass,és majd a barátnőm apjától kapok stb.Kb meg lettem fenyegetve,és nagyon durva dolgot mondott az anyja.Semmi alapja nincs ezeknek,megbízható ember vagyok,soha egy nőt nem csaltam meg,a kapcsolatunk teljesen harmónikus.Nagyon rosszul esnek ezek a dolgok,de sokszor már nem tudom védekezzek e,vagy ne foglalkozzak velük?
2014. szept. 10. 07:07
 1/6 A kérdező kommentje:
* teljesen bizalmatlan
2014. szept. 10. 07:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány èvesek vagytok? 15-16 évesen érthetö a szülök viselkedése.
2014. szept. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ma 07:28


Hát ez az hogy én 30 vagyok a barátnőm 29.Külön élünk,saját lakásunk van.

2014. szept. 10. 07:29
 4/6 acelsziv ***** válasza:

és a barátnőd mit szól ezekhez a dolgokhoz?

Nálunk az anyós állandóan engem akart befeketíteni a lányánál. Próbált kifúrni. A barátnőm pedig közölte vele, hogy még egy rossz szó és soha többé nem áll szóba velük.

Na ezen a ponton rögtön abbamaradtak a csesztetések.

2014. szept. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Az én anyósom is ezt csinálta, csak ő még a szememebe se volt képes mondani. A jelenlétemben vigyorgott mint a tejbetök, a hátam mögött pedig mindennek elmondott a férjem előtt. Meg akarta győzni, hogy váljon el tőlem.

A vége az lett, hogy egyáltalán nem megyünk már hozzá és nem is beszélünk vele. Most vagyok 12 hetes terhes, a férjem mindenkinek szétkürtölte az örömhírt a családban, anyósomat kivéve. Azt mondta, nem akar ilyen nagymamát a gyerekünknek, és egyébként is, ha az anyja így gyűlöl engem, akkor semmi szükség rá, hogy kizárólag a gyerek miatt rendezzük vele a viszonyt.

És igaza is van.

2014. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te szegeny, nem semmi a sorsod. nalunk annyira durvan nem fogadtak el egyikunket se a masik csaladja hogy fogtuk magunkat 12 evi hazassag utan disszidaltunk (ez meg a regi rendszerben volt) azota normalis es boldog a kapcsolatunk 38 eves hazasok vagyunk mar. az elmult tobb mint 25 evben egyszer latogattunk haza soha tobbet nem fogunk. az anyosom szerencsere mar nem el (aposomat nem is ismertem meghalt) a ferjemmel a testverei sem beszelnek (meg egymassal sem), en telefonalok havonta egyszer az anyammal es slussz. ha nem megyunk el a kozelukbol pedig mi cask az anyosommal egy faluban laktunk anyammal meg 200 km re egymastol. tuti hogy elvaltunk volna, egyszeruen addig mesterkedtek volna amig szet nem megyunk. nem tudom mit lehet kitalalni a baratnodet kell meggyozni arrol hogy ez mennyire rossz es hogy tonkre fog menni a viszonyotok ha nem redukaljatok le veluk a viszonyt. sajnalom ami tortenik veletek oszinten.
2015. nov. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!