Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik, hogy egy...

Szerintetek létezik, hogy egy 50 éves férfi és egy 25 éves lány egymásba szeret?

Figyelt kérdés
A férfi nem gazdag .A lánynak van normális munkája,lakása,szép fizetése,látszólag semmi érdeke nem fűződne ahhoz,hogy a férfival legyen .
2014. okt. 26. 21:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Persze hogy létezik. Én anno 19 évesen lettem szerelmes az akkor 54 éves főnökömbe... :) Persze nem lett belőle semmi, ő nem is sejtette... A szomszédom pedig most 50 éves, és 23 éves lányt vett el feleségül.
2014. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%

Biztos van ilyen, de gyanítom van benne egy kis apakomplexus."5 év, azért már komoly generációs különbség...Nem tudom elképzelni...

Én 46 vagyok, a férjem 47, közös az érdeklődési körünk, emlékeink, stb.


Természetesen egymásba szerethetnek, hiszen a lányt a férfi érettsége, a férfit a lány fiatalsága vonzhatja.

De hogy tartós is lesz... azt kétlem...

2014. okt. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

"A férfi nem gazdag .A lánynak van normális munkája,lakása,szép fizetése,látszólag semmi érdeke nem fűződne ahhoz,hogy a férfival legyen ."


Kérdésben a válasz. Hmmm....

2014. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
két felnőtt ember egymásba szerethet. Így működik a természet.
2014. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván létezhet...
2014. okt. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem sok problémát tartogat egy ilyen kapcsolat. 25 évesen talán már tudja, mit vállal. Persze, lehet szerelem, hogy meddig tart, az meg egy kapcsolatnál sem jósolható meg, max tippelhető.
2014. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Aztán az ilyen faszi sirdogál 10 év múlva mikor a nőci korosztályának megfelelő pasira lecseréli.
2014. okt. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%

A férfinak már nagykorú gyerekei lehetnek, gyereknevelési probléma tehát kilőve. Eleinte idegesítőek lesznek számára a barátaid, majd egy idő után, a nem megjátszott viselkedésed, érdeklődésed, meggyőződésed.

10 év múlva meg téged fog zavarni a horkolása, egészségügyi problémái, lustasága és rá jössz az apáddal élsz együtt. Ekkor 35 évesen megpillantod a nagy Őt, akinek mát lehet éppen a 20 évesek kellenek.

2014. okt. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%

Hogy egymásba szeret 2 ember generációnyi különbséggel, van ilyen. Tartós ritkán szokott ez lenni.

Valamire azért figyelj!

A férfi nem gazdag. A lánynak normális munkája van szép fizetéssel, lakása, vagyis normális egzisztenciád 25 évesen.

Ugye nem lakik nálad, nem belőled él még átmenetileg sem? Gondolom a lakásod kiadod, és te költözöl hozzá, hiszen 50 éves férfinak szintén megvan már a normális rendezett háttere, ha nem így van, akkor annak oka van. A közös élet anyagi részét max felesben álljátok ugye, és nem te egyedül? Mert ha így van, akkor valóban semmi érdeke, csak jó a lelkének a hamvas fiatal lány, aki kicsit az övé lehet. Elfogulatlan szemmel pedig elpazarolja a fiatalságát egy apja korabeli pasira.

2014. okt. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Émy1307 válasza:
77%

23 éves vagyok a párom 41 múlt 6 éve vagyunk együtt :)

Meg mondom őszintén sok a gondunk tényleg nem egy az érdeklődési körünk olyan zenéket szeret amik akkor mentek mikor még én sehol sem voltam én a mai zenéket szeretem ami neki sokszor erős .

Viszont minden nap bele gondolok hogy jól tettem hogy össze jöttünk mert az elején nekem is furcsa volt a korkülönbség.

Nem dohányzik nem iszik semmi káros szenvedélye nincs 20 éve ugyan az a munkája a velem egy korúak nagy része viszont eszméletlenül elzüllött. Két lány boldog anyukája .

2014. okt. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!