Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy illik elhívni egy pasit...

Hogy illik elhívni egy pasit randira, ami valóban nem is randi, csak ismerkedés?

Figyelt kérdés

Gondolok itt konkrétan arra, hogy tegyem fel a kérdést nyersen, hogy volna-e kedve velem tartani egy italra, hogy beszélgethessünk egyet, vagy magyarázzam is meg, hogy mit várok, vagy mit nem várok tőle, azaz ettől a találkozástól?

Ti hogy csinálnátok? Tényleg csak megismerni szeretném, azt sem akarom, hogy félreértse.



2014. okt. 29. 11:07
1 2
 11/20 Titusztitusz ***** válasza:
77%
A kérdező újólag feltett kérdésére én azt válaszolom, hogy szerintem alapdolog az ÖSZINTESÉG és a NYILT BESZÉD egy ilyen szitu esetében...Aztánmeg hogy a gyakorlati lebonyolítás "nyiltan", avagy "titokzatoskodva" történjék-e, az már meglehetősen egyénfüggő szerintem...Ugyanis minden ember, minden férfi más...Van akinél az előbbi variáció jön be, és van akinél az utóbbi...Na ha másnem EZT azért alapos megfigyeléssel, és az illető férfi alaptermészetének a minnél alaposabb feltérképezésével nagyon szükséges dolog pontosan letisztázni jó előre...Hogy melyik típusu közeledést veszi szívesebben az adott férfi...Ugyanis, ha történetesen az ellenkező stílust adod elő, mint ami neki bejön álltalában, azzal pillanatok alatt tönkre tudod tenni a bimbózó kapcsolatot...
2014. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
39%

Nyáron könnyű dolgod lett volna: Elhívtad volna egy kötetlen beszélgetésre+fagyizni.


Ilyenkor már nem lehet csak úgy elhívni egy pasit:)

2014. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%

Szia!



Légy nyílt és kérdezd meg,találkozunk ekkor meg akkor? Ráérsz?Nincs kedved?


Meglátod mit reagál rá.

2014. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha elhívod, az a pasinak eleve kedves gesztus, napsütéses, az önérzetnek jóleső érzés. Néhányszor megtörtént velem, és sosem haragudtam:)
2014. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, végül írtam neki:

Szia XY! Látom nem nagyon vagy elérhető itt fb-on, ezért gondoltam megkérdezem, volna-e kedved beszélgetni személyesen akár egy pohár bor, vagy egy forró bögre tea mellett valamikor. Várom válaszod! Legyen szép napod!


Eddig még válasz nem érkezett, remélem nem éri félre. :)

2014. okt. 29. 16:08
 16/20 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem érti félre?
2014. okt. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
95%
A hozzászólók egy részét nem értem, hogy miről beszél. Nem arról van szó, hogy egy pasas megszakad a nőért csak nem meri elhívni randira, hanem arról, hogy egy lány szertné észrevetetni magát egy neki tetsző pasassal... van olyan nő, aki rázza a cickót és vár, míg van olyan aki leül beszélgetni és érdeklődően mosolyog :P. Mi a probléma? Egy közös tea / kávé még nem házassági ajánlat és ha a munkahelyi témát jól fordítja át magánba, akkor a legtöbb pasas veszi a lapot.
2014. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
95%
Annyira utálom, amikor nők játsszák a nebáncsvirágot, hogy "jaaaj, nehogy már tennem kelljen valamit egy kapcsolatért"... Látod, az összes férfi hozzászóló értékelte a szándékod. Az ide kommentelő nők többségéből meg lesz majd a "mit csináljak, hogy eljegyezzen", "mit csináljak, hogy feleségül vegyen" siránkozó.
2014. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mégegyszer. Tegnap meg volt a várt találkozó, s kérdésemre, hogy mit gondolt amikor megkapta az üzenetem, az volt, hogy nagyon jól esett neki.

Így hát csak annyit tudok mondani minden nő hozzászólónak, hogy inkább lépjenek, minthogy várják a sültgalambot. :) :)

2014. nov. 9. 09:28
 20/20 anonim válasza:
Tudom hogy régi kérdés, talán már nem is olvassa senki. De azért leírom. Én is nő vagyok, és szerintem tök jól teszed, hogy ilyen intelligensen, kedvesen elhívtad! :) Persze, sok esetben ez a férfi feladata, de nem lehet mindig arra várni, hogy minket hódítsanak meg. Apró kis lépéseket mi is tehetünk!
2016. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!