Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sosem voltam elég jó azoknak...

Sosem voltam elég jó azoknak akik nekem tetszettek. Most akkor mondjak is le a boldogságról, valóban jobb ha bele is törődöm abba hogy undorító vagyok és nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 11. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szép vagy!
2014. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de mást nem nagyon tudsz.Ha ez megnyugtat,én is sajnos ebben a helyzetben vagyok,és én már kezdek is lemondani erről...

23/F

2014. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mert meg akarsz nekik felelni. hidd el ha nem adod önmagad, igen csekély esélyed van arra, hogy elérd a célt. ha meg azt mondogatod magadnak, hogy undorító vagy, egy idő után el is hiszed és ez hatással lesz a kisugárzásodra, amitől még kevesebben keresik a társaságodat. legyél pozitívabb, ne görcsölj rá erre. magától fog jönni, mikor nem számítasz rá, nem pedig akkor mikor te akarod. :)
2014. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sajnos énis ugyanígy vagyok :(

16/F

2014. júl. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Próbáld előbb hitelesen felmérni, hogy mik azok az igények, amik belőled fakadnak, és nem a társadalom által belédvert ideák.

Ez után nézz körül újra, és tényleg azt nézd, amit TE keresel egy emberben, nem azt, amit elvárnak általában.

A kérdésed maga önellentmondásos. Elején azt írod, hogy azoknak nem voltál elég jó, akik neked tetszettek a végén pedig azt, hogy undorító vagy és senkinek se kellesz. Erősen negatív hozzáállás és nem is hiteles. Kezdj el pozitívabban gondolkodni, ahogy előttem is írták, ez ki fog ülni az ábrázatodra, stílusodra is, utána sokkal könnyebb lesz bárkit találnod.

Ezt így könnyű mondani, tudom, de neked kell elérned, és csak akkor fogod tudni, ha belátod, hogy nem a külsőddel van a gond, hanem a hozzáállásoddal.

2014. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!