Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valóban ez a mai 13-16 éves...

Valóban ez a mai 13-16 éves szép lányok ideálja? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre hogy a következő az ideál: Jómódú középosztálybeli focista páva.


Az átlagos családi háttérrel rendelkező és nem páva, YOLO, SWAG srácok nagy hátrányokkal indulnak....



2014. aug. 3. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"focista" páwa.

Idézőjelet lehagytad.

2014. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na ja, mert focizni azt nem tudnak de azért eljárnak edzésre hogy ők elmondhassák hogy mekkora focisták.
2014. aug. 3. 13:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ne a szebbiket keresd, hanem az értelmesebbet ;)
2014. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla, ha egyszer egy lány nem jön be külsőre akkor nem tudok hozzá vonzódni hiába tökéletes belsőre :/ . Én is szeretném ha tudnék csak belső alapján beleszeretni egy lányba, de sajnos nem megy.
2014. aug. 3. 13:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi a fa.zom az a yolo meg a swag?
2014. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5

Ez engem is érdekelne.

Szerintem ez olyan betegség lehet mint vagy 10 éve az EMO. :D

2014. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi a fene az a yolo meg swag?


Megmondjam, engem mi TASZÍT?? Ha valaki ilyen kifejezéseket használ arra, hogy embereket kategorizáljon, magyarul semmi saját személyisége nincsen!

2014. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az egy életforma.


Középosztály nincs!!!


Átlagos fiataloknak marad a jobb kéz... vagy egy értelmes leány... ami ritka mint a jó fej politikus.

2014. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Elárulom neked hogy a mai 13-14 éves lányok többségének jönnek be ezek a páva b*zik. Nekem például az intelligens, okos, jófej, helyes, kedves, barátaival normális, szüleivel tisztelettudó Fiúk jönnek be... Ezek az ecsetfejű, baseballsapis Fiúk nem az eseteim...
2014. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9-es a kivétel vajon nem fagy le a gyk rendszere,hogy ily sokan írnak rá?


Amúgy meg 10 éven bellűl nagyon sok ember ilyen agymosott gerinctelen ember lesz,jobb lesz vigyázni.

2014. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!