Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy anyukám...

Mit tegyek, hogy anyukám barátja barátkozzon velem? Engem nem akar megismerni.

Figyelt kérdés
Anyu barátja sokszor van itt, de olyan fura, magának való. Próbálok vele beszélgetnil, de nem nagyon foglalkozik velem. Így hogy legyünk jóban? Mosolyog a vicceimen, de nem nagyon akar dumálni, nem tudom mi baja van velem.
2014. okt. 29. 17:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
10%
Szeretne anyáddal lenni, de te odapofátlankodsz. Ez a baja.
2014. okt. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért vagy iyen bunkó, képzeld nem szoktam odapofátlankodni mert olyankor nincsenek mindketten itt.
2014. okt. 29. 17:45
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet,hogy eleve kicsit zárkózottabb típus? írod is,hogy magának való.

vagy új neki a helyzet(hogy a párjának van gyereke),nem tudja hogy álljon hozzád?

2014. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
8%
Barátkozz apukáddal. Ő mellesleg hun van?
2014. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nem tudom. mikor hívják telefonon akkor már röhögcsél, meg sokat beszél de úgy érzem csak velem nem akar beszélni :/
2014. okt. 29. 17:53
 6/21 A kérdező kommentje:
apukámmal miért kéne barátkoznom?? most szerintem neki semmi köze ehhez a kérdéshez
2014. okt. 29. 17:57
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne várj tőle többet, talán idővel kíváncsi lesz rád. Bár ez attól is függ, hogy mióta járkál oda.
2014. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Már 3 hónapja..nekem rosszul esik igazából, mert ha ide jön akkor velem is kéne beszélnie szerintem..Azt mondta anyunak hogy aranyos kislány vagyok.De akkor miért ilyen zárkózott
2014. okt. 29. 18:07
 9/21 anonim ***** válasza:
kérdező,nem tudom. nekem anyum barátja olyan 27-8 volt,mikor összejöttek anyummal,én 13.(igen,anyum idősebb tőle:D) és nem nagyon tudott mit kezdeni velem.nem is alakult ki olyan hu de jó,vagy "bensőségesebb" viszony,segít ha kell bármiben,de ha beszélgetni kell,akkor az elég felszínesen működik.ez azóta sem változott,pedig eltelt 10év.
2014. okt. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Énis nemsokára leszek 13. Hát nem tudom..én szeretném ha azért foglalkozna velem, ha itt van nálunk. Nem akarom hogy családtag legyen, de ne legyünk jóban:/
2014. okt. 29. 18:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!