Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyenkor, a...

Mit lehet tenni ilyenkor, a fiam egy iskolázatlan kislányt akar elvenni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Két diplomája van, jelenleg tolmácsként dolgozik külföldön. Fél éve ismerte meg itthon ezt a lányt, aki még a közép iskolát se fejezte be. Nem tud társaságban viselkedni, nem tud illedelmesen beszélni és étkezni. Azt mondja hogy szeretik egymást. Szerintem ez csak szeszély a fiam részéről, az a lány meg így akar felkapaszkodni. Nem azért tanítattam hogy egy buta liba az újjai köré csavarja

Mit tegyek?


2014. okt. 5. 13:34
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
68%
Ne szólj bele.
2014. okt. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
91%
Írásodból ítélve te magad sem fejezted be a középiskolát (így, egybe kell írni). Akkor mi a lánnyal a problémád?
2014. okt. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
91%
Olyan lehetőség nincs, hogy a kislány utóbb fejezi be a sulit, ne adj isten tovább tanul? Én sem érettségi után azonnal jöttem egyetemre, még sem hiszem, hogy buta liba lennék. Bár a barátom még nálam is "rosszabb", ő 7 évvel később találta ki, mit akar. Ez ne legyen probléma. A nem tud viselkedni, étkezni alatt mit kell érteni?
2014. okt. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Pontosan ezért nem akarom hogy a gyerekem az én sorsomra jusson. Én is hagytam annak idején hogy elvakítson a szerelem, és férjhez mentem ahelyett hogy tanultam volna. Évekig nélkülöztem, keményen dolgoztam a legrosszabb legúndorítóbb munka helyeken hogy a fiamnak jobb élete legyen. Erre a múlt megismétli magát. Nem engedhetem hogy elkövesse azt a hibát amit én elkövettem.
2014. okt. 5. 13:41
 5/52 anonim ***** válasza:
90%

Azon kívül, hogy elmondod a véleményed nem tehetsz semmit.

Ha ez tényleg így van ahogy leírtad, akkor azt mondanám, hogy írjanak házassági szerződést. Ha a lány gond nélkül elfogadja, akkor tudhatod, hogy nem a pénz miatt van vele. Ha elkezd miatta hisztizni, akkor talán a fiad szeme is felnyílik.

2014. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
96%

De engedned kell, ha nem akarod a Fiad elveszíteni. Megértem mit érzel, ám mégsem tanácsolom hogy közéjük állj mert a végén a fiad rád fog haragudni.

Hagyd, minden ember a saját kárán tanul.

2014. okt. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
88%
Már bocs, de a fiad már tanult eleget, két diplomája van. Mit akarsz még? És egyébként miért taníttattad? Azért, hogy majd diplomás nő legyen a felesége? Más emberek azért taníttatják a gyerekket, hogy jó munkát kapjanak, ez már megvan. Akkor mit szeretnél még? Lehet, hogy ő lát valamit abban a lányban, amit te nem, pl. jó az ágyban, vagy mit tudom én. Mindenesetre ha a fiad boldog vele, akkor neked is örülnöd kellene.
2014. okt. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó ez jó ötlet. De félek a fiamnak nem fog tetszeni. Vakon bízik a lányban.
2014. okt. 5. 13:45
 9/52 anonim válasza:
58%
Úristen!! vannak még ilyen szülők??? HÁT 1-ET TEHETSZ!! HA SZERETIK EGYMÁST AKKOR NE SZÓLJ BELE!!!! FELNŐTT EMBEREK MAJD ŐK EL DÖNTIK MIT AKARNAK. hagyd őket békén... sztem nem fel kapaszkodni akar az a lány ahogy te írtad...
2014. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
93%
Annó téged is elvett valaki, pedig tanulatlan voltál. Ez a lány miért is lenne más?
2014. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!