Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet rávenni a férjemet?

Hogyan lehet rávenni a férjemet?

Figyelt kérdés
Babával vagyok itthon, de már nem olyan pici, 9 hónapos. Mostanában érzem azt, hogy szeretnék elmenni a párommal ide-oda kettesben, moziba pl, vacsizni valahova, ahogy a baba előtt is tettük. Nagyszülőkre lehet bízni, semmi gond nem lenne. Ráadásul nem úgy mennék pl. moziba, hogy este 8-9kor, mert már 5-6 felé is lehet jó filmeket nézni. A férjem viszont nem igazán rajong az ötletért, "majd ha nagyobb lesz a baba", "majd később", " a baba sírna utánad" ...stb. Pedig én csak kettesben szeretnék vele lenni, romantikázni. Mondtam neki, de nincs eredmény. Valami jó tipp ehhez??:)
2010. jan. 26. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Próbálj vele elöször valami közeli helyre ´valamit inni menni,és hivjon fel a nagyi ha gáz lenne.Ha látja hogy nincs gond ,nem fog aggódni pár órára kiruccani se.

Ne hagyd magad,én igy jártam fiam 8 éves sosem járunk el.

2010. jan. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

és ha leszerveznéd meglepibe?

babát rábízod nagyszülőkre, megveszed a mozijegyet és kész tények elé állítod persze kedvesen, viccesen. szerintem nem mondana nemet :D. főleg ha tényleg csak 2 max 3 óráról lenne szó. nem olyan pici már egy 9 hónapos baba!

egy próbát megér!

2010. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hallok olyanokat hogy egy egész hétvégére is elutaztak bab nélkül, de -sértés nélkül írom- én nem vagyok ilyen típusú, meg nagyon hiányozna is a baba:) A meglepi azért nem jó 5let, mert akkor lehet "megsértődik", hogy a háta mögött szervezkedtem. Nem nagyon szereti az ilyesmi "húzásokat"....De azért köszi a válaszod...:)
2010. jan. 26. 10:50
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
A baba csak duma :) lehet hogy nem szeret moziba menni, vagy fél hogy nincs elég pénz... vagy más baja van.
2010. jan. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Ùgy intézd ha indulnátok aludjon a baba.Akkor nem mentek rossz érzéssel ki a házból.
2010. jan. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

más van ott a háttérben elkényelmesedett nem?

persze mi sem járunk. 18 hós a kicsi max 3-szor voltunk éteremben vittük a kicsit is, amikor egész kicsi volt a babakocsiban aludt, később az ölemben ült, a múlt héten meg az asztalok közt futkosott, vagy az etetőszékben ette a sültkrumplimat.Vigyétek a kicsit. a mozi más, ott tényleg a mamára kéne bízni.

2010. jan. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
lehet hogy kicsit elkényelmesedett egyébként... itthon megvan minden :jó szó, tiszta ruha, tiszta gyerek, ágy-jelenet.... :) neki nem hiányzik semmi "plusz"...
2010. jan. 26. 10:57
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele hogy milyen jó lenne és akkor tutti ő is bele megy csak aprázva kell neki beadagolni először egy kis félóra sétálgatás!Vagy nagyi nyugodtan vigye csak el sétálgatni a picit vagy haza hozzájuk és a baba is elment akkor máskor is elmehetne és akkor ti is felszabadulnátok..
2010. jan. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Nálam ez zsarolással működik: Ha eljössz velem, utána este az ágyban bármit kérhetsz tőlem:)

Vagy fenyegetőzéssel: Ha nem jössz, megyek mással:) (Persze, ezt nem komolyan mondom, soha nem mennék mással, de beválik:))

2010. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
OFF Érdekes, nálunk pont fordítva van. A férjem kimozdulna, én meg nem szívesen bízom másokra a babát.
2010. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!