Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a kicsit ellustu...

Hogyan tudnám a kicsit ellustult férjemet "rászoktatni" a házimunkára?

Figyelt kérdés
Ha szólok neki, kérlelem, akor egy idő után megcsinálja a dolgokat, de jó lenne, ha magától is csinálna valamit. Nem azt akarom, hogy mindent ő csinájon, de néha főzhetne (szakács, bár nem a szakmájában dolgozik) vagy elmosogathatna vagy kivihetné a szemetet anélkül, hogy fél napot kelljen könyörögnöm neki.
2011. nov. 1. 09:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Legegyszerűbb ha te nem csinálod meg. Akkor muszáj lesz neki főzni ha éhes, vagy elmosogatni ha ott bűzlik minden és nincs miből enni...
2011. nov. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%
Szereti a szexet?
2011. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
16%
Figyelj én mikor megkértem a férjem kezét akkor még tetette hogy házias, megjátszotta. Amikor összeköltöztünk kiderült hogy 1 lusta disznó. Én úgy szoktattam rá a házimunkára, hogy meg sem erőltettem magam. Egyszerűen nem csináltam semmilyen házimunkát és ő kénytelen volt helyettem megcsinálni, mert azt mondtam neki ha nincs rend és tisztaság, a gyámügy el fogja venni a gyereket. Azóta minden csak úgy ragyog a lakásba. Mondjuk főzni azt szeret azzal nincs gond, csak mosogatni nem, de már kénytelen maga után elmosogatni mert én utána biztos nem fogok és ő ezt nagyon jól tudja. Rendesen elvégzi az összes házimunkát és mire én (a házigazda) este hazajövök, úgy ragyog minden mint a csillagszóró mikor meggyújtod. Isteni férjet neveltem magamnak. Meg vagyok vele elégedve. Jó férjet vettem el. Sok szerencsét kívánok neked is a fenyítéshez!
2011. nov. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Az utolsóhoz nem szólok semmit, te kutyát neveltél magadnak nem férjet.
2011. nov. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Bazsii05 ***** válasza:
63%
09:42 idézem tőled: "Figyelj én mikor megkértem a férjem kezét " Ezt gondolom nem így akartad leírni.
2011. nov. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
De biztos hogy így akarta írni. Csak olvasd végig és rájössz hogy nem viccel.
2011. nov. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
22%
Szexmegvonás??? :)
2011. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
En ùgy szoktam, hogy szépen kedvességgel és puszival megkérem, hogy ezt-azt megcsinalhatna. Ez mindazért, hogy ne érezze, hogy neki kötelezõ résztvennie a hazimunkaban.
2011. nov. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Bazsii05 ***** válasza:
79%
Én azt nem tudtam,hogy azonos nemüek is házasodhatnak.
2011. nov. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nála nem használnak a puszik és kérések, lustább annál. Azt meg pontosn tudja, hogy nem fogom kivárni, hogy elfogyjon az utolsó tiszta tányér is és főzni is kénytelen leszek. A szex sem tölt be olyan fontos szerepet az életében, hogy azzal "zsarolni" tudjam. Már próbáltam azt is, hogy kiírtam egy papírra a feladatokat és megmondtam, hogy napi 2 feladatot meg kell csinálnia belőle. Erre csak annyi vol a reakció, hogy ez dedós módszer, majd a gyerekkel csináljam ezt...
2011. nov. 1. 10:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!