Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz hogy kb 15-20 évi házassá...

Igaz hogy kb 15-20 évi házasság, együttélés után is mindig fedezünk fel valami újat a másikban?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ennyi idő után milyen új dolgot lehetne felfedezni???Semmit.

És ehhez nem is kell 15-év!!!

2010. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. De nem feltétlenül jó értelemben, vannak, akiknek ilyen felfedezések miatt megy tönkre a házasságuk.
2010. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi év házasság után nem a felfedezés a lényeg, hanem a szeretet, az együvé tartozás. Tehát jóban, rosszban együtt, és ez a lényeg.
2010. jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Ösz hajszálakat!
2010. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
ilyenkor az ember már a régire vágyik, mert közben rájön, mennyire megváltozott a kedves, és milyen jó lenne, ha újra 20 éves lenne:)
2010. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Addig amíg nem élsz valakivel 15-20 évet nem fogod tudni a választ.Én 12 év házasság után felfedeztem új dolgokat a férjemben ami nem volt kellemes élmény...Ennyi idő kellett,hogy rájöjjünk mégsem egymásnak valóak vagyunk.A második férjemmel idén lesz 10 éve,hogy együtt vagyunk,és még mindig meg tud lepni..Még mindig meg tudja dobogtatni a szívem,és néha úgy érzem,mint a kapcsolat elején,hogy udvarol,és újra és újra szerelmes leszek:)

Mindig változunk.Ki jó irányban ki rossz irányban...

2010. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Új dolgokra mindig rájöhetsz, csak nem biztos h azok jó dolgok.


De én se hiszem h miután kiismerted/megismerted egy embert túl sok újat hoz, utána megunod.

2010. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
?i 30 évig éltünk együtt,fedeztünk fel a másikban új dolgokat,mert minden ember változik az évek során.Szerettük egymást,és nem untuk meg a másikat.A halál ellen pedig nem tehettem semmit.
2010. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, igaz. Nem feltétlenül jó dolgokat fedezel fel, úgyhogy erre is készülj fel.
2010. jan. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor fedezheted fel az új dolgokat, ha odafigyelsz a másikra. Hajlamosak az emberek nem együtt, hanem egymás mellett élni, aztán csak sápítoznak, hogy a másik félrelép vagy megváltozik rossz irányban.
2010. jan. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!