Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvaltozhat egy olyan ferfi...

Megvaltozhat egy olyan ferfi akinek regen sok alkalmi kapcsolata volt?

Figyelt kérdés
Mar egy eve jarunk es most meselte el ezeket a dolgokat. Sok alkalmi kapcsolata volt meg ilyen prostifele nokkel is volt. Van valaki akinek ilyen a parja? Meg lehet valtozni egy noert?
2014. okt. 31. 16:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
64%
Az én tapasztalatom az, hogy nem, csak ideig-órákig, aztán folytatni fogja x év múlva.
2014. okt. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
51%
en no vagyok, de bezony az egyetemi evek alatt eleg sok alkalmi kapcsolatom volt, nem keves... aztan megismertem a ferjemet es egyutt vagyunk 13 eve es nem csaltam meg. en legalabb kibuliztam magamat, nem most akarom potolni" de en nem eltem leget...stb..." nem azt mondom, hogy ez jo, ez csaka z en tortenetem.
2014. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Rövid távon igen, hosszú távon nem. Legalábbis én így tapasztaltam.
2014. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom de hogy ezek utan elmennek a nemi beteggondozoba teljes koru vizsgalatra az tuti.
2014. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Ha megakar változni akkor igen. De ha nem akar megváltozni,vagy csak te akarod, hogy megváltozzon, aztán elhiteted magaddal, hogy Ő is beleegyezett,akkor nem fog megváltozni.


Ahogy öregszünk egyre nehezebb változni és még akkor is nehéz, mikor viszonylag fiatal az ember.

2014. okt. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Igen megváltozhat, mert benned talán megtalálta azt,amit eddig keresett!
2014. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
2-3 alkalmi dolog még nem nagy durranás, de akinek sok volt, ráadásul még prostik is...hát ilyet bottal se piszkálnék meg ...na mindegy. Szóval aki ennyire vágyik mindig az újdonságra, hajtja az alkalmi dugásokat, az nem változik meg. Max csalni fogja a feleségét (ha egyáltalán megnősül) és vigyáz, hogy ne derüljön ki.
2014. okt. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Bence_ ***** válasza:

Akkor úgy érezte jól magát most meg veled.

Ez egy döntés a részéről. Pont ugyan úgy ahogy a részedről is.

2014. okt. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek benne. Aki azért tette mert attól volt boldog, az erősen kétlem hogy változik. Aki nem tudott magának barátnőt szerezni és a szeretet- és/vagy nőhiányát akarta ezzel kielégíteni, annak elhiszem hogy változhat (na de itt sem indokolt a túl sok partner, az mindig gyanús).
2014. okt. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
persze, ha impotens lesz valamitől...
2014. okt. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!