Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvaltozhat egy olyan ferfi...

Megvaltozhat egy olyan ferfi akinek regen sok alkalmi kapcsolata volt?

Figyelt kérdés
Mar egy eve jarunk es most meselte el ezeket a dolgokat. Sok alkalmi kapcsolata volt meg ilyen prostifele nokkel is volt. Van valaki akinek ilyen a parja? Meg lehet valtozni egy noert?
2014. okt. 31. 16:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Felnőtt emberek nem szoktak változni.
2014. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a sok alkalmi kapcsolat semennyire sem mérvadó egyedülállóként.


Ha viszont megcsalásról van szó, az egy más kérdés, ilyen emberben nem tudnék megbízni.

2014. okt. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy tettem volna fel a kérdést, hogy elkaphattam-e valamit, ha a páromnak sok alkalmi kapcsolata volt előttem, még prostituáltakkal is.

Bocs de neked, hogy van gusztusod egy ilyen férfihoz? Az egészséged nem félted? Nem hiszem, hogy poén pl hpv-t összeszedni...

2014. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
16 Ne csapd be a kérdezőt, mert lehet hogy időt nyersz, de a te lelkeden fog száradni később a másik ember boldogtalansága.
2014. okt. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
35%

A szerelmem is hasonló előéletű a párodhoz. Nagyon fiatalon nősült (mindegy miért) és ment tönkre a házassága. Ebben a házasságban hűtlen volt több évig, konkrétan folyamatosan nőzött. Válás után is folytatta, egyik nő jött a másik után, legtöbbször egyszerre több is (prostituált nem). A vicc az egészben az, hogy mindig mindegyik nő tudott a másikról, mint ahogy az egykori felesége is tudott minden ügyéről az első perctől kezdve az utolsóig. Nekem is mindent elmondott még a legelején. Amikor velem megismerkedett is állandóan keresték a nők, az elején ezért is hagytam vele abba, mert nekem ez nem fért bele (még akkor sem ha ő nem reagált ezekre a megkeresésekre). Megkértem hogy majd akkor keressen meg, ha minden nőt lekoptatott. Így is tett, később összejöttünk és hatalmas szerelem lobbant közöttünk. Azóta 5 éve együtt vagyunk, 3 éve házason és minden időnket együtt töltjük. Együtt járunk szórakozni, együtt pihenünk, együtt is dolgozunk magánvállalkozásban. Óriásit változott mellettem, rengeteg a pozitív visszajelzés a rokonaitól és a barátaitól a mai napig. Pedig nem csináltam semmit vele, semmi nincs ráerőszakolva. Egyszerűen bennem találta meg azt amit keresett, én pedig benne természetesen :) A jövő pedig csak rajtunk múlik. Mindkettőnkön.

Nyilván ez neked nem készpénz, hogy veletek is ez történik majd, csupán egy pozitív példát akartam leírni, hogy ilyen is van. Remélem nektek is sikerül :)

2014. okt. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

G.T.A:


Igen, ilyen is van, de ez azért elég ritka.

Mindenesetre nektek sok boldogságot kívánok!

2014. nov. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem. (1 pasi)
2014. nov. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!