Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet nem is szeretem annyira...

Lehet nem is szeretem annyira a párom, ha egy kicsit még örülök is, ha nincs mondig mellettem?

Figyelt kérdés
Hülyén tettem fel egy kicsit a kérdést, de a lényeg, hogy most pár hónapig külön vagyunk a páromtól és persze hiányzik, de egy kicsit meg még örültem is, hogy most csak az enyém a lakás, azt csinálhatok, amit akarok....ez normális? Már 7 éve vagyunk együtt, de van olyan barátnőm, 10 éve vannak együtt és nem vállalna pl olyan munkát, ami miatt külföldre kellene utazni, esetleg még csak pár hétre is, hogy ne legyenek külön. Én simán bevàllalnám, volt is ilyen...

2014. nov. 1. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez személyiségfüggő is. Én is olyan vagyok, aki a párom mellett is nagyon igénylem a napi magányomat, akkor van rendben a lelkem. Ettől függetlenül nagyon szeretem.

Átéltem már azt az érzést, amit te, örültem, hogy egyedül vagyok, enyém a lakás, viszont nagyon örültem annak is, amikor végre hazaért. Nekem ez természetes és szerencsére a párom is elfogadja.

2014. nov. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Igen, szerintem nem szereted eléggé. Lehet szükséged van arra is, hogy kicsit egyedül kibontakozz, az is lehet, hogy olyan a személyiséged, hogy tudsz úgy szeretni, hogy ne legyen folyton veled, de én inkább arra tippelek, hogy nem szereted eléggé. Főleg, hogy ez fel is merült benned.

Én is mondjuk az a típus vagyok, hogy szükségem van egyedüllétre, mert alkotó típus vagyok, de betudom osztani úgy, hogy azért a páromra is legyen időm. Én rettegek attól, hogy külföldön akar munkát keresni. Nap közben is alig várom ,hogy hazajöjjön.

2014. nov. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Személyiségfüggő, én megőrültem attól, amiko úgy gondolta a barátom, hogy semmit se csinálhatoj magam ne olvassak, fejtsek, mert az nem közös...


De ismerek olyan párt, 13 éve együtt, akij csak dolgozni járnak külön..


Nekem is kell a saját tér.

2014. nov. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó nagy elemi igénye az embernek, hogy néha, minden nap egy kicsit, akár csak fél órát,de egyedül legyen. Ez nem függ össze azzal, kit,hogy szeretünk, ez emberi lényegünk fundamentuma. Jó, ha ezt meg tudják oldani az emberek.
2014. nov. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy, ez nem azt jelenti. :) Minden embernek szüksége van arra, hogy legyen saját élete, tere... Akármennyire is szereti a másikat. Ez teljesen természetes, és a szeretet nem ezen múlik.

Ellenben akkor pont, hogy tönkre tud menni a kapcsolat, ha a párok megfojtják egymást.

2014. nov. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!