Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek baj ha 13 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha 13 évesen csak arra tudok gondolni hogy mikor lesz egy pasim aki van mellettem hogy megcsókoljon stb. meg bárcsak idősebb lennék meg a randizós filmeket szeretem nézni. Ez mitől van tök rossz érzés és tudom hogy túl fiatal vagyok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 17:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

Nagy baj!

Ennyi idősen azon kéne gondolkozni hogy melyik barbie babát kérjed szülinapodra!

2013. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Baj.
2013. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hormonok....nagyon hamar előtörnek..
2013. júl. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ebben nincs semmi meglepő, én is 13 éves koromban kezdtem leginkább érdeklődni a fiúk iránt. Ez normális:)
2013. júl. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha csak erre gondolsz egész nap akkor nem teljesen normális. De ha emellett minden olyasmi is foglalkoztat ami egy átlagos 13 évest akkor nem :)
2013. júl. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt mikor még 13-14 éves voltam nagyon sok tiniregényt olvastam és ez nagyon betett csak azon kattogott az agyam hogy húú én ezt akarom, úghyogy nem gond hogy ilyeneken gondolkodsz csak annyi a lényeg hogy csak azért ne menj bele egy kapcsolatba hogy legyen. Mindig csak olyannal járj aki meg is érdemli:)
2013. júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Lehet, hogy csak szeretetre vágyik. Nem azt írta, hogy kúratni akarja magát. Nem mindegy, ugyebár.
2013. júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztató válaszokatmég lécci annyit ha tuttok hogy hány évesek vagytok fiú vagy lány és aki azt mondta nemnormális dolog attól ha kérhetek egy indokot írjon.
2013. júl. 10. 17:48
 9/20 A kérdező kommentje:

Ja és persze nem csak erre gondolok más is foglalkoztat.

8és nem kell mindjárt roszra gondolni)

2013. júl. 10. 17:49
 10/20 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, 23/f
2013. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!