Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Arra gondoltam, mivel nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra gondoltam, mivel nem szeretem a randi szót, hogy csupán találkozni hívnám a lányt, de úgy, hogy közben olyan gesztusokat adok felé, hogy értse miről van szó, és amik által nőnek érezheti magát mellettem. De mik az ilyen gesztusok?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy nem vagyok érzéketlen, meg néha megszeretgetem:)


Mert ugye annyi az élet amennyit beletöltesz, tehát ebből kiindulva értem a kérdést.

Gondolom azért is válnak szét kezdetben jól működő kapcsolatok, mert sokan nem veszik észre a lehetőségeket.


2013. márc. 26. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon túlbonyolítod ezt az egyszerű dolgot. Kérdezd meg tőle, hogy elmenne-e veled ide vagy oda, nem kell egy bizonyos szót használni arra, hogy értse, ez egy randi lesz. Az, hogy felfogja, ez az lesz, azon múlik, hogy ott hogy viselkedsz majd vele. Tehát figyelsz rá, érdeklődsz felőle, incselkedsz vele, mosolyogsz rá, kedveskedsz neki, bókolsz, stb... írtad, hogy néha megszeretgeted, akkor viszont nem értem, hogy mi itt a kérdés? Úgy látom ebből, hogy ti már vagytok egy adott szinten a kapcsolatban, szóval nem tudom, hogy most komolyan csak a szóhasználattal (randi vs találkozó) van-e problémád, vagy mivel?
2013. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ejj, de bonyolultan gondolkozol.

Mondd, hogy találkozóra hívod, aztán legfeljebb viccesen mondd, hogy "tulajdonképpen randira gondoltam, csak nem szeretem ezt a szót :)".

Ennyit a vastagon szedett kérdésedről.


A kifejtésben miről írsz? Egyik mondatod sem függ össze a másikkal, de a vastagon szedett fő kérdéssel sem.

2013. márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja értem.

Már én is látom, hogy magamnak nehezítem folyton az életem:)

2013. márc. 26. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!