Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz az autóval, ha elhagyo...

Mi lesz az autóval, ha elhagyom a párom?

Figyelt kérdés
Párom szeretne egy kocsit venni az én nevemre. Ha esetleg szétválnak útjaink akkor mi lesz a kocsival? Amúgy én feketelistán vagyok. Elvehetik tőlem a kocsit?
2014. nov. 5. 11:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

ilyenkor csúszik ki az ember ujjai alól, hogy "ribi"


add meg a párod elérhetőségét, hogy figyelmeztessem

2014. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Most komolyan, egyelőre még nincs autó és nem terveztek szakítani, tényleg ezen gondolkodsz?
2014. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem a ő a hibás, hanem az az ökör, aki egy kis punciért autót vesz neki. Baj van az ár/érték aránnyal.
2014. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
1. Nincs miért figyelmeztetned, ha a csaj nevére veszi, nem a pasi farag rá.
2014. nov. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Mondd meg a párodnak, hogy a saját nevére vegye az autót, te pedig használd. És ha elváltok, az övé marad, nem kell aggódnod emiatt.
2014. nov. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Váljatok el. Még ma.
2014. nov. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem nekem akarja venni a kocsit, csak az én nevemre.
2014. nov. 5. 11:55
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
miert akarja a te nevedre venni?
2014. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

A párodnak semmi baja nem származhat belőle, és mivel Te meg feketelistás vagy, úgy gondolja, hogy neked már úgyis mindegy.

Tudom nem a kérdéshez tartozik, de ha Te azon gondolkodsz, hogy mi lesz, ha elhagyod, ő pedig úgy, hogy téged használ ki az autóvásárlásra, amit egyébként ő használ, akkor érdemes együtt maradnotok?

Ha bármi zűr lesz a kocsival, te iszod meg a levét. Ezt szerintem ő is tudja. Ha el is hagyod, neked fog kiérkezni a csekk a gépjárműadóról, Te kellesz a műszaki vizsgához, ne adj Isten részletre veszi és nem fizeti, rajtad hajtják be. Még rosszabb, ha bármi zűrt csinál a kocsival, téged is meghúzkodnak. Ha a tiéd az autó, akkor szükséges egy kölcsönadási szerződés. Ezzel elkerülhető legalább az, hogy ha baj van, ne téged zaklasson a rendőrség.

2014. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem kölcsönadási szerződés kell, hanem ha már a te tulajdonod lesz a kocsi, legyen a párod az üzembentartó, egyebekben nagyon jó példákat írt az utolsó.
2014. nov. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!