Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2.5 millió forintért tudnád a...

2.5 millió forintért tudnád a párodat nélkülözni 5 hónapig?

Figyelt kérdés
De cserébe csak ez idő alatt lehet hogy nem tudnál vele találkozni,vagy max 1-szer,2-szer.
2014. nov. 6. 07:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
És mindkét veséje is megmarad? Simán!
2014. nov. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Egy stabil kapcsolat ennél sokkal többet kibír.
2014. nov. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

HA muszáj lenne, kibirnék 5 hónapot nélküle, de a megfogalmazásod igencsak furcsa.


NEM a pénzért bírnám ki, hanem mert összetartozunk, és ha ennyi idöre külön kellene lenni, akkor tudom, hogy ez értünk van.

2014. nov. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Megmarad:D

Szezonális bejelentett munka szerződéssel.

2014. nov. 6. 07:51
 5/20 A kérdező kommentje:
Miért furcsa a megfogalmazás?Nem mindegy hogy kibírnád vagy nélkülözni?Ha itt hagyod,akkor nélkülözitek egymást.
2014. nov. 6. 07:52
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
tényleg furcsa a kérdés, mert nem a pénzÉRT nélkülözöm, hanem mert külön leszünk 5 hónapig. Akár ingyen is,ha valami miatt így kell lenni. Egyébként az ilyen jó tűzpróba, ha nem bírják ki a felek, akkor az egész kapcsolat fabatkát sem ér.
2014. nov. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
hát tényleg jo hülyén fogalmaztál..... én kapnék 2,5 milliot azért, hogy a párom nincs velem 5 honapig? ...a párom, ha kimegy dolgozni 5 honapra, akkor az nem az én 2,5 milliom...
2014. nov. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen


Persze, stabil kapcslatunk van.

Sosem lnék a paromtól külön, tehát ő külföldön én itt, vagy fordítva, de átmenetileg igen.

Úgy, hogy ha látjuk a végét. Een esetben 5 hónap, simán, persze nem lenne könnyű az biztos.

Egyébként nem kellene hozzá 2,5 millió, eleg annyi, hgy ha neki vagy nekem fontos az a dolog, ami miatt külön kell legyünk. Ey továbbképzés, suli, kutatás.. Vagy munka, akár ugyanannyi fizetésért, mit itthon, hgy fejlődjön, vagy tapasztalatot szerezzen.


A lenyeg, hogy ne legyen kilátástalan...

2014. nov. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Simán, voltunk másfél évig is külön. Most már én fizetnék, hogy pár hónapra hagyjon békén :D
2014. nov. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Kései Sirató ***** válasza:
59%

Igen, tudnám.

Nincs baj a fogalmazással, van ok-okozati összefüggés.

5 hónapot simán ki lehet bírni.

2014. nov. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!