Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelkiismeret furdalásom van...

Lelkiismeret furdalásom van amiért a párom családjánál lakom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szüleim meghaltak, a házat amiben laktunk elárverezték. Szerencsére anyám jó ismerősei befogadtak amiért örökké hálás leszek nekik. Aztán ennek a családnak a fia felfigyelt rám amikor hat év után hazaköltözött. Èn nem akartam megbántani senkit így belementem abba, hogy együtt éljek ezzel a férfival. Emiatt lelkiismeret furdalás gyötör. Az a baj, hogy nincs hová mennem és ezért nem tudhatják meg az igazat. Dolgozom, a fizetésem felét nekik adom amiért ott lehetek.
2014. nov. 6. 19:46
 1/5 anonim válasza:

Szia!

De miért van lelkiismeretfurdalásod?Nem is tetszik a férfi?

2014. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Igazából nem a párod családjánál laksz, hanem a befogadó család egyik tagjával hálsz. Ha emellé még ennyi pénzt leadsz, abból már egy társbérlet is kijöhetne olyan lakótársakkal, akikkel nem kell lefeküdni érte...
2014. nov. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

A szerelem nem megy parancsra...

Elöbb utóbb el kell majd mondanod.

Nem szép dolog ha majd akkor mondod majd meg ha megismersz egy férfit...


De nem igen van más választásod...


Esetleg az hogy nem megmondod hanem szerzel a pasinak egy nálad bombáb nőt majd önként távozol...

2014. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jaj nem tudom, de olyan, mint valami rossz regény. Miért is kell hálából az ágyasa lenni valakinek? hol élüüüünk???

ebből lépjél ki minél hamarabb! költözz el szépen, és a fizetésed felét költsed albérletre, ahogy valamelyik előző is írta.

2014. nov. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez gazdaságilag előnytelen.
2014. nov. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!