Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha túl sok időt...

Mit tehetnék, ha túl sok időt kell a párom családjánál töltenem?

Figyelt kérdés

Sajnos a húgommal közös szobánk van, ezért a párom nem aludhat itt, és mivel a testvérem 1-2 órára képtelen kettesben hagyni bennünket, ezért arra sincs lehetőség, hogy egyáltalán nálunk legyünk ( igazából, mivel oda-vissza 3 órás az út egymáshoz, nem sok értelme van egy órára lenéznie).


Az az igazság, hogy én viszont már nagyon kellemetlennek érzem azt, hogy mindig csak én megyek hozzájuk, én vagyok ott, azt pedig egy kezemen meg tudnám számolni, hogy a párom a kapcsolatunk lassan 2 éve alatt hányszor találkozott a rokonaimmal, talán még az utcán sem ismernék fel egymást.

Igazából a szülei nagyon kedvesek, sosem említették még, hogy zavarnám őket, de azért csak ott eszek, néha ott fürdök, ott fogyasztok ezt-azt. Nyáron még meg is lehet oldani, hogy a városban találkozzunk, de ilyenkor télen már csak nem kóborolhatunk órákon át mindig a hidegben...


Na meg, értitek a helyzetet: én mindig ott vagyok, a párom sosem, már szinte szégyellem ezt :/


2013. dec. 10. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Oldd meg, hogy a testvéred kettesben hagyjon titeket, hogy a párod is tudjon nálatok lenni.
2013. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem megoldható, semmilyen kompromisszumra nem hajlandó :(
2013. dec. 10. 19:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a testvéred nem is hajlandó, de talán a szüleid segíthetnének. Vagy ha neked ez ennyire kellemetlen, hogy mindig a párodnál vagy, akkor próbálj egy picit segíteni a szüleinek, biztos jó néven vennék, ha csak elmosogatsz vacsi után, vagy bármi apróság. Amúgy nálunk pont fordítva volt, és megnyugtatlak, az én szüleim sem vették zokon, hogy a párom mindig nálunk van. :)
2013. dec. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És a lovagod nem is hajlandó találkozni veled, ha nem tehet a magáévá? Nem értem, miért ne mehetne át hozzátok BESZÉLGETNI, FILMET NÉZNI, CSAK ÚGY EGYÜTT TÖLTENI AZ IDŐT? Szex és együttalváson kívül másról nem szól ez a kapcsolat? Két éve csak átmész, megcsinál téged, ott alszol és ennyi?
2013. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én komolyan nem értem, kedves harmadik, te nimfomán vagy, hogy a "kettesben lenni" kifejezésről azonnal az jut az eszedbe, hogy szexelni akarunk? Még véletlenül sem az, hogy egyszerűen ilyenkor együtt vagyunk, megbeszéljük a közös dolgainkat, filmet nézünk vagy csupán egymáshoz bújva alszunk?


Ahogy mondtam egyébként, kb. értelme nem lenne annak, hogy átjöjjön, mert csak oda-vissza kb. három órát tesz ki az utazás, és mivel egyetemre is jár, meg dolgozik, nem nagyon van ennyi ideje.


Az pedig elképzelhetetlen, hogy átjön hozzánk és kettesben maradunk, mert a húgom, akinek nem volt még sosem barátja - ezért fogalma sincs egy kapcsolatról és úgy tűnik, irigykedik is -, nem hajlandó minket kettesben hagyni, inkább beül tanulni a közös szobába, vagy ötpercenként bejön valamiért. A szülők nem foglalkoznak vele, mert nehogy már az ő "édesprüntyőbütgyőkebogyójuk" kibírja, hogy egy órán át nem jön be hozzánk, nehogy már "kirakjam" a szobából.


Az meg nem nagy élmény, hogy az ember a tesója mellett bújna és romantikázna, sőt kifejezetten zavaró.

2013. dec. 10. 22:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el a párodnak hogy érzel. Az ő szavai majd megnyugtatnak. Hidd el nem minden családban lehet megoldani ezt, de tényleg ha teheted segíts be a mosogatásba, esetleg néha vásárolhatnàl valamit oda is.
2013. dec. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!