Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelki sérült vagyok, fizikaila...

Lelki sérült vagyok, fizikailag is beteg, ráadásul senki nem szeret. Mit tegyek, hogy kicsit is jobb legyen?

Figyelt kérdés

Se nagyszülő,se keresztanya,se nagynéni,nagybácsi,se édesanya,se testvér...senki nincs.

Amúgy 18 éves lány vagyok,hamarosan 19,már 2 éve megy ez ilyen durván,de előtte is elég rossz volt már hosszú évek óta.Nagyon nehéz,szinte kibírhatatlan,hogy nincs lelki,érzelmi támaszom,mikor most még nagy szükségem lenne rá.Ugye,hogy reménytelen a pozitívabb élet elérése?Szerintem az.Nem megy családi segítség nélkül.A szó amúgy vicces,mert az egész családom 1 főből áll,annak az 1 főnek sem vagyok fontos,neki 1 másik személy fontos és önmaga...ennyi.


2014. nov. 7. 14:27
 1/8 csabika1971 ***** válasza:
Keres valakit aki szeret és támaszod lehet, és azonnal kitárul a világ.
2014. nov. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Nehéz lehet, rossz volt végigolvasni, hogy egy 18 éves lány így el van keseredve a jövője miatt.

De egyáltalán nem reménytelen, sőt. Sok-sok lehetőség áll előtted, ebben biztos vagyok, csak észre kell venned őket!!! Járj nyitott szemmel, tanulj, becsüld meg a barátaid. Lesz majd biztosan egy férfi is az életedben, akit szeretni fogsz és együtt könnyebb lesz.

Tanulj sokat, lesz jó állásod is!!! Ott is találsz barátokat.

2014. nov. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#2:Ha hallanád az egész eddigi élettörténetem,akkor eléggé meglepődnél,amit leírtam,ez "semmi".Na mindegy.Amúgy nincsenek barátaim sajnos.Olyan emberek voltak,akikkel "jóban" voltam;de azok sajnos csak felszínes kapcsolatok voltak.Mikor programra nem volt kit hívniuk,akkor jelentkeztek,amúgy meg leszartak.

2014. nov. 7. 14:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit bovebben is fogalmazhatnal. Ne haragudj, de egy depresszios irasabol igy nem sokat lehet leszurni. Mit jelent, hogy nincs senkid? Ne haragudj, de meghaltak, vagy tavol elnek toled, esetleg ott vannak a kozeledben, de ugy erzed nem erdekli oket a sorsod? Szerintem mindenfelekeppen neked kellene nyitni a vilagra, es nem otthon ulnod, hogy nincs senkid. Probalj meg baratnot vagy baratokat szerezni. Kelj fel a gep elol, oltoz fel, vegyel magadhoz egy jo konyvet es menj le egy kavezoba. Szerintem 1-2 alkalom utan valaki oda fog menni es baratkozni akar majd, csak ne zavard/ilyeszd el, mert akkor csak szarabbul leszel. Baratkozz, ha meg epp nem keress senki olvass egy jot, igyal egy forrocsokit, vagy amit szeretsz. Kis idobe telik, de lehet talalsz valakit akivel megszerettetheted magad. Talan meg tobb is sikerulhet. Csak ne add fel, es ne ugy allj hozza, hogy "ugysem fog sikerulni"!
2014. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Minden embernek, családnak vannak gondjai. Kinek több-kinek még több. Sajnos ez így van.

Most fogsz érettségizni? Főiskolát, egyetemet megpróbálhatnád! Erőt adna és teljesen biztos vagyok benne, hogy barátot/barátnőket találnál, akár életre szólót is! De az ottani tanárok között is bőven van olyan, akivel kialakíthatsz jó viszonyt.

2014. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Esetleg ha tanulsz/dolgozol,próbálj magad köré olyan embereket szerezni,akik újonnan ismerhetnek meg ....


Ne add fel,biztosan találni fogsz valamit :( Sajnálom, hogy nincs családod.

2014. nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ingyenes pszichológiai tanácsadás is van. Kérj a háziorvosodtól beutalót. Hátha jó lenne elbeszélgetned egy szakemberrel. Elég sok rosszat hallani amúgy a TB-s dolgokról, de egy próbát talán megér, hátha kifogsz egy jófej dokit. Egy beszélgetés semmibe se fog fájni.

Amúgy a testi betegség okozhat lelki problémákat, depressziót is, szóval én megpróbálnék ebben az irányban is segíteni magamon.

2014. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Barátaid sincsenek, szomszédok..?

Nagyon sajnalom a sorsodat, de nincs veszve semmi. Fiatal vagy,- ahogyan en is-elotted az Elet.!! Tessek kimozdulni, ismerkedni, baratkozni, beszelgetni, ha kell akkor sirni, tanacsot merni kerni es sorolhatnam..!!! Azzal nem oldod meg h onsajnalatba fordulsz, probalj kimozdulni a zart vilagodbol hidd el a tarsasag sokat segit es ketlem h ne lennenek veled egykoruak kozel a kornyezetedben. A lelki problema is vezet bizony betegsegekhez ez teny .

Oszinten sajnallak, de az Elet megy tovabb. Voltam ilyen melyen,tudom mit erzel!! Nem remenytelen a pozitiv elet elerese, csak Neked akarnod kell elerni azt! :)

Sok jo var meg rad, hidd el mèg ha most nehez is... A boldogsag kijar Neked is.

Parkapcsolat esetleg nem tenne jot Neked? Akire szamithatsz,beszelgethetsz (vannak azert normalis,tisztesseges pasik!) - vagy erre nincs energiad abszolut, hogy erzed?

20/L

2014. nov. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!