Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megertheto ha egy terhes no...

Megertheto ha egy terhes no akit megcsal a ferje igy kiborul?

Figyelt kérdés
Az egyik jo baratnommel tortent az eset.Hazament es azt latta hogy egy idegen auto all az udvaron. Bement a szobaba es latta hogy a ferje ott van egy novel. Idegessegeben sirva kiszaladt a hazbol.A kapa pont ott volt a garazsnal felkapta es beverte vele a no kocsijanak a szelvedojet. Annyira kikeszult hogy korhazba kerult mert ugy nezett ki mint aki idegosszeropanast kapott. A no azota fenyegeti hogy kifizetetti vele a kocsi arat. Mit gonndoltok errol hogy azutan hogy bent kamatyolt a ferjel meg van kepe fenyegetozni? A ferjet is kirakta azota.
2014. nov. 7. 21:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%

A nő örüljön, hogy a bará6tnőd nem őt csapkodta meg a kapával.


(egyébként boldogan várja a nő a gyereket, hazamegy, erre a saját lakásában találja őket..... Naná, hogy normális)

2014. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem teljesen. Oruljon a férje, hogy nem a fejét verte be a kapával.. Undoríto gusztustalan férgek az ilyen férfiak, a nő meg nem biztos, hogy hibás, ha nem tudta, hogy van valakije.. Ha igen, akkor meg nem minősíthető ő se. Lehet, hogy én is így regaáltam volna..
2014. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%

A megcsalt nő elveszíti a fejét. Szerencse, hogy nem a nőben tett kárt vagy magában vagy a férjében.

Én hasonlóan durvát csináltam - bár ott anyagi kár nem keletkezett, se a testi épségükben nem tettem kárt -, ki tudunk borulni.

2014. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Tudta hogy nos.
2014. nov. 7. 21:12
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Hát akkor oruljon, hogy nem neki esett neki, így még olcson megúszta..
2014. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
Mind a 2.-õt kapával kellett volna kihajtani.Ilyen aljas dolgok is megtörténnek, vajon más hely nem volt?A férj nem tudta, hogy a feleség hazamegy és a feleség nem tudta, nem érezte,hogy van egy 3.ik?
2014. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen megérthető. Viszont ha beperel, ki fogják veled fizettetni, ugyanis ez attól még hogy kufircolt a drágauraddal, anyagi károkozás.

Fizettesd ki a PéniszJancsival.

2014. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%
Jól tette,és teljesen normális. A nő meg a férj egy undorító féreg. Nem elégé,hogy megcsalja,még a saját hazukban,a saját ágyukban. Pffffff.....
2014. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
Megérthető, hogy ennyire kiborult, de ha a nő beperli anyagi kár okozásáért, amit nyugodt szívvel megtehet, akkor bizony a barátnődnek viselnie kell a következményeket. Büntetése max annyi lesz, hogy az általa okozott kárt ki kell fizetnie.
2014. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Na de a férje ott volt egy nővel, vagy ott volt egy nővel és éppen kufircoltak? A férfi se lehetett egy agytröszt hogy nem sejtette hogy lebukik. Amúgy szerintem érthető, ha bízott 100%-ig a férjében akkor nyilván egy világ dőlt össze benne, plusz még a hormonok se segítenek.
2014. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!