Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ha a szeretőm...

Mit tehetnék ha a szeretőm terhes tőlem?

Figyelt kérdés

15 éve házasságban élek.3 éve pedig van kapcsolatom egy lánnyal.

Terhes és meg akarja tartani.

Mit tegyek?

Ha ez kiderül válás lesz!


2014. okt. 16. 17:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
3 éve csalod a feleséged,és még is félted a házasságod?Már régen elrontottad.Amit tehetsz,bevallod,aztán válás.Vagy adsz elég pénzt a szeretődnek,hogy titokban tartsa.
2014. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%
Semmit nem tehetsz. MAx készülj fel az asszony haragjára és a válásra.
2014. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
87%
Ha lenne is olyan megoldás, amit téged tisztára mos, szerintem senki nem osztaná meg veled. Kiderül az igazság, és feleséged és szeretőd is lehúz rólad minden bőrt, te meg élvezd, amit építettél. És erre az sem kifogás, hogy a feleséged ilyen meg olyan rossz.
2014. okt. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Én igazából szeretem a lányt akivel 3 éve vagyok,és tulajdonképpen a babának is örülök.

Eddig azért nem váltam el,mert sajnáltam a feleségem.

Viszont tudom,hogy most ha ennek pontot teszek a végére most fogom megbántani.Meg kell emésztenie,hogy mást szeretek,sőt még a babát is.

2014. okt. 16. 17:39
 5/34 anonim ***** válasza:
55%
Felmerült benned az, hogy az erkölcs istennőjének esetleg mástól is lehet gyereke, nem csak tőled?
2014. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
94%
Ha eddig nem volt gerinced hozzá,legalább most állj elé,és tálalj ki.Hidd el,neki is jobb lesz majd az első sokk után.
2014. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 évig titkos viszonyod van/volt, lehet a lány is férj nélkül akarja a gyereket. nem ti lennétek az egyetlenek. Gondoskodnod így is úgyis kell, ha nem beszéltétek meg a védekezést. Amúgy így jártál, szégyellheted magad az asszony előtt.
2014. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az előző hozzászólás is meggondolandó. Ha a szeretőd annyira veled akar lenni, hogyhogy 3 éve elviseli, hogy csak szerető? Nem lehet, hogy ez neki így megfelel, mert melletted így más is belefér az életébe? Másrészt pedig ha a "szíve tényleg a tiéd", gondolom nem feltételezed, hogy véletlenül esett teherbe. Gondolom ő is arra vár, hogy végre ne csak esti program legyen az életedben.

Egyébként gratulálok a problémakezelésedhez. A feleséged lehet nem emésztette volna meg könnyen, ha 3 évvel ezelőtt válni akarsz, de az biztos jobban fog esni neki, hogy 3 éve hülyét csinálsz belőle és sajnálatból vagy vele, és csupán a közelgő gyermekáldás miatt hozod tudomására az igazságot. A legjobbindulatú tanácsom csak annyi, hogy még ma közöld a feleségeddel, hogy válni akarsz, mert beleszerettél valakibe, és költözz el. A gyerekről nem kell első körben tudnia. Talán 9 hónap múlva elhiszi, hogy a gyerek csak koraszülött.. nem tudom. De azzal rúgsz bele igazán nagyot, ha rájön, nem gerincből mondod el neki az igazat, hanem kényszerből.

2014. okt. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt az ideje ha szereted a lányt,és a babának is örülsz az asszony elé állsz.Más választásod nincs amugy sem.Sajnálatból nem kell senkivel élni,az szánalmasabb mint az megcsaltad.Készülj a válásra.Bár van sok böszme nő aki ilyent is benyel.Viszont ha valóban eddig azért nem váltál mert sajnálod akkor most tedd meg.Ez a házasság rég halott akkor.
2014. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük szépen sorjában:


"15 éve házasságban élek.3 éve pedig van kapcsolatom egy lánnyal."

- ez egy eléggé tróger dolog a részedről


Terhes és meg akarja tartani.

- a szex már csak ilyen, vannak mellékhatások


Mit tegyek?

- igyál meg egy deci felest, apa leszel!


Ha ez kiderül válás lesz!

- ezt teljesen jól látod

2014. okt. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!