Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan velekedtek az olyan...

Hogyan velekedtek az olyan hazassagrol/ kapcsolatrol, ahol mindket felnek van egy masik, es ezt tudjak is egymasrol es nem zavarja oket?

Figyelt kérdés
2014. nov. 9. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vélekedek sehogy. Egyedül ők tudják hogy miért nem akarnak válni, sok oka lehet.
2014. nov. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Ismerek ilyen part. A szexualis igenyei mindenkinek maganugy. Ha ok igy boldogok egeszsegukre. Ennyi a velemenyem. :)
2014. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Nyitott hazassagnak hivjak. Ha minden erintett fel megelegedesere tortenik minden, mi kozod hozza?
2014. nov. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
azt hogy semmi közöm hozzá
2014. nov. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha boldogok igy, mi közöm hozzá.Jobb,mintha csak az egyik élné a szerelem világát!
2014. nov. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott házasságnak gondolom. Ha csak érdekből maradnak együtt, akkor kicsit sajnálom őket, ha szerelemből élnek együtt, csak kalandoznak másfelé is, akkor az ő dolguk, nekem mindegy, hogy alakítják a kapcsolatukat, ha ők boldogak így.
2014. nov. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerelmet kizártnak tartom ilyen esetben, szeretet, vagy valamilyen ragaszkodás, esetleg érdek lehet a háttérben. A szerelemnek az a velejárója, hogy csak magadnak akarod a másikat, nem bírod elviselni, hogy mással legyen.
2014. nov. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel mások élete. Személy szerint én nem tudnék így élni, de ha ők megegyeztek és így jó mindkettőnek, egészségükre.
2014. nov. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

"szerelemnek az a velejárója, hogy csak magadnak akarod a másikat, nem bírod elviselni, hogy mással legyen."

ne keverjük a birtoklási vágyat a szerelemmel.

2014. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az ő magánügyük. Egyébként ez nem házasság/kapcsolat, hanem gazdasági társulás. A szerelmet mindkettő másnál keresi. Közöttük max barátság és anyagi érdek lehet, ami összetartja őket. Átmeneti megoldásnak jó lehet, de előbb-utóbb az egyik szerelmes lesz, és borul az egész. Ha pedig nem, akkor én nagyon tudom sajnálni őket, hogy úgy élnek le egy életet, hogy nincs senkijük, aki szeretné őket mindenestől és akit igazán szeretni tudnának.
2014. nov. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!