Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul kellene éreznem...

Rosszul kellene éreznem magam, amiért nem esett szó házasságról köztünk?

Figyelt kérdés

Babát várok, terveztük is a párommal, szóval nem becsúszott terhesség.

Nem vagyunk házasok, és eddig esezmbe sem jutott, hogy emiatt aggódnom kellene.

De anyósom felhívott és közölte, hogy egy semmirevaló, ócska nőszemély vagyok, és nem véletlen, hogy a párom még akkor sem kérte meg a kezem, amikor kiderült hogy gyerekünk lesz, bezzeg az exnejét elvette anno, mielőtt még terhes lett volna, ahogy azt kell, és ez az egész az én hibám, belőlem sose lesz feleség és majd ott maradok egyedül a gyerekkel.

Mit gondoltok, tényleg "illene" a páromnak megkérnie a kezem? Illetve hogy nem kér meg, az azt jelenti, hogy nem vesz komolyan? Nem mintha éreznék bármi ilyesmit, csak anyósom beletette a bogarat a fülembe.



2014. okt. 16. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

1. tervezett baba mellett ez hogy nem került szóba soha?

2. anyósod szid és te nem csak végighallgatod, de komolyan is veszed?

3. tőlünk kérdezed ezt meg a párod helyett?


Én:

- beszélnék a párommal, hogy mi a véleménye a házasságról, ha már eddig nem beszéltünk róla


- anyucinak megmondanám, hogy az ócska nőszemély nem tart igényt a látogatására akkor sem, ha a gyermek megszületett, mert csak normális embereket fogadunk

2014. okt. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igazából engem nem különösebben mozgat a házasság. Persze nem mondanék nemet, ha megkérne, de nem tartom fontosnak.

Azért nem hoztam szóba ezt soha, mert a páromnak már volt egy félresikerült házassága, utál is róla beszélni, nem akartam feszegetni a témát, pláne hogy nekem nem létfontosságú.

De anyósom mindig annyira ki tud borítani a hülyeségeivel, és hajlamos is vagyok komolyan venni amiket mond, pláne mióta terhes vagyok.

2014. okt. 16. 11:19
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Kedves anyósod van, megcsókolnám szívlapáttal. Ha nem jutott eszedbe, hogy ezen aggódj, akkor ezután se aggódj, és sok örömöt boldogságot kívánok a babához!
2014. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"egy semmirevaló, ócska nőszemély" Valóban ezt mondta? Ilyen szavakkal? vagy kiszínezed.
2014. okt. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, szó szerint azt mondta, hogy egy senkiházi, olcsó kis k.u.rva, csak nem akartam ideírni, mert fennakad a trágárságszűrőn.
2014. okt. 16. 11:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyértelű szívlapát az anyósnak, meséld el a párodnak, majd lerendezi...
2014. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hmm.. ez hülye :-DDD


ne vedd a szívedre, együtt vagytok szeret gyerek lesz kell ennél több ?

szerintem nem !

2014. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első válasznak ment a zöld kéz, olyan jól megfogalmazta, nem is tudok hozzátenni semmit.


A kedves anyós eddig is ilyen bűbájos volt? Ha igen, akkor kb. tudhattad, mire számíthatsz. Ha eddig titkolta valódi énjét, akkor tájékoztasd a párodat és kérd, hogy rendezze le az anyját. Te pedig a telefont is nyomd ki, ha ő hív.

Az viszont a te butaságod, hogy bele tudta tenni a bogarat a füledbe. Ne legyél már ilyen manipulálható!

2014. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha így beszél, meg tudjátok oldani, hogy lehetőleg minél messzebb lakjatok, éljetek ettől az ócska nőszemélytől?

És semmiféle bogarat ne engedj tőle be a füledbe.

Boldog babavárást nektek, ne hagyd, hogy ilyenek felhúzzanak!(#4)

2014. okt. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem aggódtál ezen akkor ez után se tedd. Bízz magadban, a párodban és kapcsolatotokban. Egyébként meg ha elvenne az sem garantálná hogy egész életetekre együtt maradtok lásd első házassága, szóval anyós tehet egy szívességet...
2014. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!