Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek válás előtt áll...

Szerintetek válás előtt áll az a férfi aki non stopba családról meg szeretetről bölcselkedő-agonizáló idézetes képeket oszt meg?

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ha non-stop a face-n van...
2014. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az összefüggést se. Kb. mást se csinálnak azon a hülye fészen az emberek, mint hogy ilyen képeket osztogatnak nonstop meg. Tök függetlenül attól, hogy közben mi van a hátterükben.
2014. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ő csak kimondottan ezt csinálja. Semmi mást.
2014. nov. 10. 19:51
 4/11 anonim ***** válasza:

Én soha, semmi ilyet nem osztok meg, mégis tökéletesen boldog a házasságom...

Nincs összefüggés.


Vagy pont azért osztja meg, mert otthon nincs minden renden.

2014. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó, én amíg én fenn voltam addig én se osztottam semmit meg, így nyilván vannak kivételek, de összefüggés akkor sincs a két dolog között, sokan vannak akik semmi mást se csinálnak csak ezt, az én ismijeim közt kapásból vagy 30 főt feltudnék így sorolni. :D
2014. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy milyen képet mutat magáról egy közösségi oldalon,és az,hogy valójában hogyan él,két külön dolog.Nyilván ezt te is tudod,mivel felnőtt ember nem a facebook alapján ítél.
2014. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy válás előtt áll,de valószínű a nő adta be a válókeresetet nem ő.
2014. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tippelhetek? A szerető vagy és megígérte, hogy elválik?

Ha igen akkor ezt csúnyán benézted. Keress egy szabad pasit.

2014. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle?
2014. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Simán válhat. Ismerősi körben olyan dolgokat osztanak meg ami szöges ellentétben áll a való életüktől.


Aztán lehet, hogy tényleg válás előtt áll, csak épp a pasi nem akarja és az asszonykát akarja visszahódítani.

2014. nov. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!