Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti erre mit reagáltatok volna?

Ti erre mit reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
Tény és való, hogy anya meg apa nincsenek valami jóban. Válni akarnak, de mégsem teszik, meg hát nem értem ezt az egészet, de a bonyolultabb része nem is érdekel. A lényeg az, hogy ma voltunk anyával vásárolni. Az öcsém meg a húgom elmentek valamerre, én anyuval maradtam, akit hívott valaki. Aztán kiderült, hogy feltette magát már régebben egy társkeresőre, és az a pasi hívta, akivel egyszer már "randizott", vagy mi. Itthon úgy tudtuk, hogy valamit a munkájával kapcsolatban intézett el. Most én tudom egyedül a családból, hogy anya más pasikkal ismerkedik "munka" címen, miközben még férje van. Most akkor ez mi? Konkrétan nem tudtam rá mit reagálni. 15/L

2013. okt. 18. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Hát most erre mit írjuk, hogy ne bántsunk meg kérdező?
2013. okt. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom, hogy hasonló esetben az én lányom azt mondta volna, hogy: Akárhogy is van, Anya, de ez nem korrekt a Papával, és velünk, a gyerekeiddel sem.
2013. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15 évesen már vagy annyira nagylány, hogy az ilyesmit őszintén megbeszélheted az anyukáddal. Mond el neki a saját véleményedet erről a húzásáról és kérd meg legyen korrekt apukáddal. (Ami azt jelenti, vagy elválnak és utána pasizgat, vagy nem válnak el és akkor letörli magát a társkeresőről.) A házasságukba meg nem érdemes beleszólnod, úgyis az lesz amit ők akarnak...
2013. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Azért azt se felejtsd el, hogy ennek nyilván oka van. Megkérdezhetnéd anyukádat hogy mi a baj apád és közte. Miért nem válnak el, ha annyira nem megy. Mondjuk most megmondom hogy azért mert van 3 gyerek, és 3 gyerek mellett rettentő nehéz elválni. Hacsak nem nagyon vagyonos az illető pasas. Most képzeld, albit kéne fizetnie, plusz 3 gyerek után gyerektartást, és még kennyérre se marad neki... Szóval ezért nem válnak.


De lehet hogy megbeszélték, hogy mindenki külön utakon jár, aztán ha felnőttetek, szépen elválnak.

2013. okt. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
De azért félre dugni tud, három gyerek mellett. Szép szülői minta mondhatom.
2013. okt. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

valószínű a gyerekek miatt nem válnak el.

Amúgy meg ehhez szerintem egy 15éves gyereknek nem sok köze van.

Könnyen lehet, hogy az apja is tudja, netán ő is ismerkedik, csak nem kötik ezt az életüket a gyerekek orrára. Amit meg is értenék

2013. okt. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

5,

és ha apuka is félrelép, csak a kérdező nem tud róla?

2013. okt. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
nalunk ugyan ez volt :) csak apu reszerol.. ne akadj ki. par honap mulva minden ki fog derulni.. de apud nem ezt csinalja ? azis sztem benne van feketen ! bocsi :/
2013. okt. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem meg igenis köze van a leányzónak ehhez,hogy mit csinál az anyja.Nem kislány már,látja a dolgokat mi történik körülötte,és ha nem kap rá választ az lelki problémákhoz vezethet.Nyugodtan rá is kérdezhet az édesanyánál és ugyan úgy az édesapjánál is.Ha korrekt a szülő egyenes választ ad,és nem kezeli úgy mint egy "óvodást".
2013. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem meg rohadtul nem tartozik a gyerekrei a szülei szexuális élete...
2013. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!