Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szakitas lenne a legjobb...

A szakitas lenne a legjobb megoldas?

Figyelt kérdés
A parommal ket eve tart a kapcsolatunk. Az elozo kapcsolatabol szuletett egy kisfia. Eleinte ugy tunt hogy nem olyan nagy gond ez,de az utobbi idoben kezd elegem lenni a helyzetbol hetkozben dolgozunk hetvegen hozza a gyereket. Soha nem tudunk kettesben programot szervezni es ez igy nagyon rossz, ugy erzem magam mint akinek az egesz elete elmegy mas gyerekere,es ez egyre nehezebb.Ti szakitanatok a helyemben?Mielott valaki irna a gyerekkel nem ereztetem.
2014. nov. 16. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%

Hány évesek vagytok? Ha 30 felett, ne csodálkozz, nem nagyon van 30 felett olyan nő , akinek ne lenne már gyereke, de ettől lehet boldogan élni.


Szerintem nem szereted igazán,mert ha itt lenne szívből jövő és csontig hatoló szerelem,ez egy igazán említésre méltatlan dolog lenne. És ha ezen elgondolkoztál,így már 2 év után,jobb ha szakítotok.

2014. nov. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gondold végig, mi lesz holnap, vagy egy hónap, egy év múlva. A gyereket mindig hozni-vinni fogja. Igaz, nő a gyerek, de nem tudhatod, milyen problémát okoz a jövőben. Igen, az elején úgy néz ki, nem nagy gond. De aztán kiderül, hogy de. Neked kell eldöntened, mit bírsz (nem is fizikailag, inkább érzelmileg), és ha neked is lesz gyereked, akkor hogy állsz a kérdéshez. Én nem biztos, hogy szakítanék, mindenesetre válaszút.
2014. nov. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A parom ferfi en vagyok a no. Meg nem vagyunk a 30-hoz kozel. A paromat szeretem csak belefaradtam ebbe a helyzetbe hogy egy szabad hetvegenk nincs.
2014. nov. 16. 10:15
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért nem beszéled meg vele?
2014. nov. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azert nem beszeltem meg vele mert ezzel nincs mit tenni. De valoszinu hogy szakitas lesz a vege es akkor elmondom neki hogy miert jutottam erre a dontesre.
2014. nov. 16. 10:29
 6/12 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy ez zavar. Kössetek kompromisszumot, a szombat a gyereké, a vasárnap a tied. Vagy páros hétvége az övé, páratlan a tied.

Nem kell emiatt szakítani, ha szereted és ő is téged, ezt meg kell tudnotok beszélni. Meg ez mióta van? Nem hiszem hogy örökké fog tartani, átmeneti hullámvölgy miatt dobnál el egy amúgy boldog kapcsolatot?

2014. nov. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az előbb azt írtad hogy meg sem próbáltad ezt megbeszélni vele mert úgyse lesz semmi. Tehát te már eldöntötted hogy szakítasz vele. Nem kéne a gyerekre kenni, nem hiszem hogy ő az egyetlen indok. Biztos hogy van más okod is.
2014. nov. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem a szakításra kell egyből gondolni, mint lehetséges megoldásra. Ha két éve együtt vagytok, akkor az azt jelenti, hogy mégis csak volt időtök kettesben egymásra, hisz akkor nem lennétek még mindig együtt. Szerintem legyél őszinte a pároddal, lehet neki fogalma sincs arról mi zajlik benned. Beszélj neki erről és ketten találjatok ki megoldást, változtassatok az élet ritmusán. Csak azért mert neki gyereke van még nem kell hogy az egész élete és a ti kettőtök kapcsolata a gyerekről szóljon. Szóval nem olyan dologra vágysz ami teljesíthetetlen, hanem olyanra ami természetes. Ne szakíts, hanem a pároddal együtt változtass!

Persze a gyereke mindig ott lesz, ez jár némi lemondással a részedről (időben, anyagiakban és érzelmekben) és ha úgy érzed erre te képtelen vagy, akkor lehet jobb lenne számodra egy gyermektelen társ.

2014. nov. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A kezdetek óta ez van, csak akkor még nem tűnt ilyen vészesnek de az évek alatt belefáradtam hogy minden hétvége a gyerekről szól. Mi meg közösen sohasem jutunk el sehova. Egy szóval nem mondtam hogy a gyerek a hibás éppen ez a baj, hogy én jöttem rá arra, hogy nekem fog menni gyerekes apával a kapcsolat.Én élni szeretnék jönni-menni a párommal nem azt hogy mindenről lemondjak a gyereke miatt.Ezért lesz a legjobb ha szakítok vele.
2014. nov. 16. 11:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez esetben valóban az a legjobb megoldás, ha békésen különválnak az útjaitok.
2014. nov. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!