Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 éve szültem. És most a...

2 éve szültem. És most a férjemmel megszakitással szoktunk együtt lenni. Eddig nem történt "baleset" lehet hogy most becsúszott? (nem lenne baj).

Figyelt kérdés
24.-én lesz 8 hete hogy megszakitásos együttlét történt. Októberben megjött a mensim 3 nap helyett 6 napig tartott de nem véreztem csak sötét barnás valami volt. Kevés mennyiségben.Amikor elmúlt a mensim, rá 13 napra a folyásom világos barna nyákos volt, ez két napig tartott. Azóta folyamatosan fáj a hasam alja, hol tompán, hol bele szúr.Tesztet csináltam a héten (kedden) negativ lett. A hőm reggel 36,8 este 37,1. Tévedhet a teszt? Következő mensimnek jövőhét hétvégén kell megjönni. Véleményetekre lennék kiváncsi.
2009. nov. 15. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem érdemes tesztelni. Októberben megjött rendesen, tehát akkor nem estél teherbe. Az esti hő nem számít, csak a reggeli ágynyugalomban mért. Mivel csak a jövőhét végére kellene megjönnie, ezért még a teszttel ráérsz a nem várt napján vagy utánna tesztelni.
2009. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na mi lett?:))
2012. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!