Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hete nem szedek fogamzásgátl...

3 hete nem szedek fogamzásgátlót. Holnap kellene megjönnie. Tegnap együtt voltunk a párommal, de történt egy kis "baleset". Ma reggel a hőm 35,8 volt. Tegnap óta vércsöppös folyásom van. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A babát még nem terveztük. Még nem szabad jönnie! Remélem még nem vagyok terhes. Ha igen, elveszítem az állásom. Szeptember elött nem eshetek teherbe!!! Nyugtassatok meg! Ha nincs peteérésem, akkor nem lehetek babás ugye?!
2008. ápr. 10. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Peteérés nélkül valóban nem lehetsz babás,de ha 3 hete abbahagytad a gyszert,honnan tudod hogy nincs peteérésed?

ÉN 2 héttel utána teherbe estem,szval van esélye, de azért nem kell megijedni,nem hinném hogy baj lenne,figyelgesd a mensidet,szorítok!

2008. ápr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már a menses, csak mivel most hagytad abba a gyógyszert, kicsit szabálytalan, korábban jött. Majd pár hónap múlva be fog állni. Nem vagy terhes.
2008. ápr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és hőd is erre utal. (2.válaszoló vagyok)
2008. ápr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En is ugy gondolom,h ez a mensid,legalabbis amikor anno En abbahagytam akkor nekem igy volt.

Viszont vigyazzatok nagyon,h nem akartok babat,mert 2003-ban amikor gogyszert csereltem mert az akkori nem valt be,a kovetkezo honapban mar nem is jott meg,mert babas lettem.

2008. ápr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha még csak 3 hete hagytad abba a fogamzásgátlót honnét tudod, hogy holnap kell megjönnie? Én amikor abbahagytam a gyógyszert nekem - a korábbihoz képest - majdnem 1 hétre rá jött meg! Tehát az sem egészen biztos, hogy holnap kellene megjönnie! A hőd is mutatja egyébként, hogy valamikor meg kell jönnie! Legyél türelmes! Egyébként honnét tudod, hogy nincs peteérésed?
2008. ápr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem tudom, hogy ma kell megjönnie, csak itt az ideje. Egyébként tegnap már nem volt semmilyen folyásom sem. Azt sem tudom, hogy nem volt peteérésem, csak gondolom, mert elvileg nem lehetett 3 és fél héttel az utolsó mensim után.
2008. ápr. 11. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!