Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! A két típus közül...

Hölgyek! A két típus közül melyiket választanátok férjnek?

Figyelt kérdés
Egy talpra esett férfit,aki tetszik is nektek és vonzódtok hozzá,de kevésbé jöttök ki vele,vagy egy olyan férfit aki ugyan úgy tetszik és vonzódtok hozzá,de jobban kijöttök vele,viszont nem annyira talpraesett?
2014. nov. 17. 09:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Akivel jobban kijövök. Hiszen, ha jól kijövünk, akkor az esetleges hibái sem zavarnak. Ha zavarna, akkor nem jönnénk ki olyan jól.
2014. nov. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A harmadikat, aki mellett nem is merül fel bennem, hogy mást is választhatnék.
2014. nov. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
2.
2014. nov. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

hát mindenképp másodikat, feltéve, ha a 'nem annyira talpraesett' nem zárja ki, hogy nem annyira fejreesett

uff

2014. nov. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
sokkal fontosabb, hogy jobban kijöjjek vele, mint az, hogy talpraesett e vagy nem
2014. nov. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ezek szerint egyik se az igazi. viszont, egyértelmű h a 2-es mert legyen bátortalanabb,de legalább mindenben illjünk össze.
2014. nov. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem amelyik talpraesett, azzal jobban ki lehet jönni, mert nem kell annyit veszekedni vele a mulyasága, esetlensége, lustasága miatt. Én legalábbis az a tipus vagyok, aki szeret cselekedni, nem szeret várni, biztos vagyok benne hogy egy talpraesett pasival sokkal kevesebb okom lenne veszekedni, mint egy olyannal, aki mindent elront és mindent halogat. Bocsi lányok, de nekem ez nem jön be.
2014. nov. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én maradnék egyedül. Nem bírom a tutyi-mutyi embereket, olyannal pedig nem tudnék élni, akivel nem jövök ki.
2014. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én azt választanám, akivel jobban kijövök, feltéve, hogy ahhoz elég talpraesett, hogy a saját életével (munka, egyéb életterületek) boldoguljon.
2014. nov. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt akibe szerelmes vagyok és onnét kezdve minden más mellékes!
2014. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!