Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti melyiket választaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti melyiket választanátok az alábbi két típus közül?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki sikeres a munkájában, tele van lóvéval, annyi pénzt keres, hogy neked is bármit megvesz, amit csak szeretnél, viszont nincs ideje veled foglalkozni, és ha mégis, akkor állandóan fáradt és ingerlékeny,és ráadásul még alapból beképzelt is, mert tudja, hogy pénze van. Ha jön egy szülinap, mindent megvesz neked, sőt alapból is vesz neked drága ajándékokat, de egyébként meg egy nagyképű, elkényeztetett bunkó.


Másik típus, akinek tök jó egyénisége van, jóképű, sok mindenhez ért, mindig megnevettet, szórakoztató társasága van, az emberek is szeretik... de nagyon csóró. Olyan szinten, hogy nemhogy neked nem tud még egy ajándékot se venni a szülinapodra vagy karácsonyra, de sokszor ha el akartok menni fagyizni, még arra is neked kell meghívni, mert ennyire nincs pénze, és világéletében csóró volt. Viszont egy kedves, jófej, bátor, humoros srác, akiben nincs semmi belső negatívum.



Őszintén, melyiket választanátok, lányok?



2013. szept. 14. 00:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A másodikat, mert bármikor találhat munkát.
2013. szept. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok beleszólni, de akinek jó egyénisége van és sok mindenhez ért, hogy nem tudta eddig kamatoztatni?
2013. szept. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez egyszerű.

Ha a pénzre hajtasz első.

Ha a személyiségre második.

2013. szept. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én tuti a másodikat!!!!!!

A pénz nem minden... vannak annál sokkal fontosabb dolgok is

2013. szept. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#2: mondjuk családi okok miatt, vagy bármi, rajta kívülálló ok miatt.
2013. szept. 14. 00:56
 6/13 anonim ***** válasza:

Az első mellett mindig csak egy kihasznált tárgy leszel, egy barátnő aki csak az ágyban, meg a haverok előtt mutogatni jó. AZ orrod alá lesz dörgölve, hogy amid van az tőle van, és te senki nem vagy.

A másodikkal? Vele boldog leszel. Lehet nem vesz neked fagyit, de legalább téged szeret, és nem azt a nőt akit csinál belőled.

2013. szept. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
a magas jokepu es izmos gazdagot fogjak valasztani a tobbi esgyaltalan nem erdekli a noket.
2013. szept. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tud erre egyáltalán valaki válaszolni, aki épp nincs ebben a helyzetben?

Szerintem az ember azt választja, akibe beleszeret, hacsak tényleg nem pusztán számításból van valakivel. Ez a számítás lehet ugyanúgy az, hogy gazdag és kényelmes életet biztosít, vagy hogy nagyon jó ember és biztos jó családapa lesz, tökmindegy.


Egyébként nekem egyik sem szimpatikus. A leírásból gondolom, itt két felnőtt emberről van szó, nem iskolás fiúkról. A második miért nem megy el dolgozni? Még betanított munkásként is keres az ember annyit, hogy ha mást nem, nagy ritkán viszonozza a másiknak legalább a fagyi meghívást. Ő egy vicces, behízelgő ingyenélőnek tűnik.

Az elsőben meg az ingerlékenység és a bunkóság nem tetszik.


Igazából a vonzalom a döntő és hogy kit tudok megszeretni, kinek hogy érzem magam a társaságában, én ezek alapján választottam a páromat.

2013. szept. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha pénzéhes, felszínes, lusta pi csa vagy akkor az első, minden más esetben második.
2013. szept. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

egy ilyen kérdésnél úgy is mindenki a másodikat választja. való életben ez máshogy lenne, de ilyenkor mindenki nagyon erkölcsös.

tisztelet a kivételnek (bár mindenki annak hiszi magát úgy is)

ja és lány vagyok

2013. szept. 14. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!