Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Adtok erre magyarázat...

Hölgyek! Adtok erre magyarázatot, hogy nektek miért vonzóak a casanova, hetente más nőkkel szexelő "nagymenő" pasik? Miközben ti is arra kelletek, kellenétek neki?

Figyelt kérdés

Mondja meg nekem valaki,hogy a nők elítélik ezeket a pasikat,de még is csorog a nyáluk utána, és hamar szét is teszitek a lábatokat az ilyen pasiknak.

A kérdés nem provokatív,de tényleg érdekel,én is voltam ilyen még fiatalabb koromban.Aki nővel kapcsolatba kerültem,az az ágyamba kötött ki,úgy hogy mindegyik tudta rólam hogy milyen vagyok vagyis voltam,mert már nem olyan vagyok,ezek a hölgyek között olyan is volt,aki komoly kapcsolatba élt.Szóval akkor soha nem kérdeztem meg,de így vissza gondolva,érdekelne a miértje.Szóval?


2014. nov. 17. 12:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Akit érdekelnek, a szex miatt érdekelnek. Mi van, ha a nő sem akar mást, csak egy jót szexszelni?


Személy szerint engem nem vonzanak az ilyen két lábon járó, potenciális bacillusgazdák, de van, akinek bejön. A csendes, szolid, határozott, férfias férfiakat kedveltem világ életemben :) N31

2014. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Én abban az esetben vonzódom az ilyen típusú férfiakhoz, amikor az a célom, hogy az ágyába kerüljek. Semmi többet nem várunk egymástól, csak pár jó órát.


Szerintem ez addig a szintig elfogadható, ameddig mindkét fél ennyit akar a másiktól. A gond ott kezdődik, amikor más igények merülnek fel.

2014. nov. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg az ilyen pasik jól néznek ki és hát ki ne akarna jó pasit magának? :) Amúgy meg a kihívás, meg a nah majd én megfogom és megváltoztatom elgondolások... :)
2014. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
81%
Arra nem gondoltál még, hogy mi nők is élvezzük a szexet? Ha már van egy nőnek tapasztalata, akkor az ilyen pasit dugásra szedi fel, másról ez nem szól. Ha nincs tapasztalata, akkor fennáll a veszély, hogy beleszeret, ilyesmi, az baj, de akkor legalább utána lesz tapasztalata a nőnek, hogy az ilyen jellegű macsókkal ne kezdjen.
2014. nov. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok ilyen nő, de gondolom, a magabiztossága, tapasztalata, a kinézete fogja meg a nőket az ilyenekben, ezek igencsak csábítóak lehetnek. S ahogy írták, a nők is képesek csak szexért összejönni valakivel egy időre, ez évezredek óta így van.
2014. nov. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

ma 12:29


Gondoltam hogy lesz egy ilyen mber aki benyögi ezt,hogy biztos azt gondolom hogy ti nők nem élvezitek a szexet.

Na de az hogy valaki macho,az nem egyenlő azzal hogy jó is az ágyban.Szóval lehet egy visszafogott,jóképű,paival is dugni egyet.Mivel az hogy valaki visszafogott,nem jelenti azt hogy nem rakna helyre oda lent,úgy ahogy kell.

Szóval valami biztos van abba,hogy az ilyen csórikhoz vnzódtok,mint amilyen én is voltam.Akkor nem gondolkodtam ezen,hogy miért kaptam meg minden nőt,akit akartam.

2014. nov. 17. 12:35
 7/32 anonim ***** válasza:
0%
Mi a mazoizmus abban h hagyom h kvázi elcsavarja a fejem egy pásztor órára ? ... Nekem sem kellene több belőle mint pár óra élvezet ... Am meg amit ők tudnak azt az átlag pasi nem : addig amig vele vagy te vagy a királynő, egy igazi nő .. Ezt érezteti veled ... Ha csak az a cél h abban az időszakban legyen egy élvezetess szexuális kalandod amit a pasi megspékel azzal h nőként néz rád akkor ez miért zavar téged ? Tudni kell helyén kezelni a dolgot ez a titok :-)
2014. nov. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Alattomos banda! :(
2014. nov. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

#6: Azért nagyobb a tapasztalatuk. Persze, lehetnek önző nemtörődöm fajták, akit nem érdekel, hogy mi jó a nőnek. Az ilyen benne van a pakliban. (Mondom én aezt a magam nulla tapasztalatával :D Sokat olvastam életemben s extrapolálok, no.)

És sajna a külső és a viselkedés sokat számít. Aki helyesebb, magasabb, magabiztosabb, azt automatikusan jobban ítéli meg az ember, olyan dolgokban is, amiről fogalma se lehet, hogy valóban így van-e...

Úgyhogy az ágyban jó szolid kis fickók hátránnyal indulnak a náluk szex terén rosszabb macsókkal szemben. Az élet nem fair.

2014. nov. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
68%

6 Kérdező! Igen lehet, hogy szar az ágyban az illető, de ha nem próbálod ki, akkor nem tudod meg, hogy milyen........ A visszafogottabb pasik simán belédszeretnek, aztán kaptatnak utánad és rohadt fárasztóak tudnak lenni, egy pasinak nincs annál nagyobb mágnes, mint, hogy a nő csak szexet akar.

Na ha én csak szexet akarok, akkor egyáltalán nem vagyok kíváncsi a további nyüglődésére, telefonok, e-mail-ek, stb. A casanovák megértik, hogy mit akarunk tőlük, sokan egyébként valóban nem jók az ágyban, de ha találsz egy jót, akkor gyakorlatilag hosszú szexkapcsolat is lehet a dologból, ami számomra pl. egészen vonzó alternatíva.

2014. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!