Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a családokban az utóbbi időben ennyire megszaporodtak a gyógyszer melletti véletlen teherbeesések?

Figyelt kérdés

Én közgazdászkén azt mondom, ha ezek a gyógyszergyárak ilyen hibaszázalékú készítményeket gyártanának, már régen bezárhatták volna a kapuikat. Ezzel szemben ha jó nyereséget akarok elérni a tőzsdén, akkor ezen gyógyszer cégek papírjait veszem.


Valakik nagyon nem mondanak igazat.



2014. nov. 18. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyógyszer/óvszer stb. hibája, ha nem rendeltetésnek megfelelően van használva.
2014. nov. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy nem. Egyszerűbb ezzel meg a kiszakadt óvszerrel takarózni, mint bevallani, hogy nem védekeztek. Amúgy nevetséges, mennyire hlyének néznek minket!
2014. nov. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
A mai gyógyszerek az alacsony hormontartalom miatt jóval rövidebb ideig hatnak. Elég csak egy szemet kihagyni, bármit bevinni a szervezetbe vagy csak ha hormoningadozása van a nőnek, máris nagyobb a teherbeesés esélye, mint a régi gyógyszereknél. Viszont kevésbé terheli a szervezetet (bár szerintem mosaniak is eléggé terhelik).
2014. nov. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Ezekben az esetekben van olyan hogy nem használtak gumit, nem szedtem rendesen a gyógyszert, a pasit akartam megfogni sztorik is. Mondom ezt nőként.
2014. nov. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem a gyógyszer hibája, ha nem megfelelően alkalmazzák.

"Húú tegnap nem vettem be, na ma majd kettőt!"

Megvan ez a jelenet a Dr. Houseból ugye?

https://www.youtube.com/watch?v=zG2DVoRP86g

2014. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Sok a felelőtlen és nem a gyógyszerek lettek rosszabbak. Tudnád hány olyat olvastam ma itt a gyk-n is hogy gyerek gyereket csinál a gyerek prájának és még fel vannak háborodva hogy a szüleik nem támogatják őket, pedig ők babázni akarnak, mert az olyan felnőttes. Persze se munkájuk, se lakásuk, se végzettségük semmi. Manapság elég sok gyerek/fiatal vállal gyereket (általuk komolynak és hosszúnak tartott fél éves kapcsolat után)
2014. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen itt az oldalon is olvasok olyan kérdéseket, hogy a férjem nem akar gyereket.

"Szerintetek, ha titokban nem szedem a fogamzásgátlót az jó ötlet?"

Láss csodát mennyien biztatják az ilyen feleséget, hogy ez a legjobb ötlet és még rá is tudod fogni, hogy hát sajnos a gyógyszer.

2014. nov. 18. 17:36
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja. Gyógyszer mellett. Ahham.

Vazze, ezek Saridont szednek?

2014. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén szólva szerintem összefüggésben áll a folyamatosan és rohamosan romló gazdasági helyzettel. Értsd: a legtöbb férfi ilyen anyagi, élet és munkakörülmények közé nem szeretne gyermeket vállalni. A párkapcsolat milyenségét most ne vegyük ide, mert biztosan rengetegen vannak, akik szeretnének, de az észérvek visszatartják őket. Ők ráérnek igazából, nekik nem sürgős még 30 évesen a dolog.


Ezzel szemben a nők csak azt látják, hogy a helyzet egyre rosszabb lesz, egyre több a leépítés, kevesebb a munka, több a megvonás, magasabbak az adót. De ő is ezzel arányosan egyre idősebb lesz, és gyereket szeretne még racionális időn belül, amíg még az egészsége megengedi.


Szerintem rengeteg átverés emiatt történik. Nem kimondottan, de szerintem ezek a szorító, fenyegető életkörülmények állnak amögött, hogy sokan megkockáztatják ezt. Nem akarnak lemondani a gyerekről, de előre sem jutnak... a párjuknak sem akarják elmondani, hogy hogy gondolkodnak, mert maguk is tudják, hogy semmiféle logika nem támasztja alá a gyerek vállalását. Így érkezik véletlenszerűen, nem megfelelő védekezési módszerrel...

2014. nov. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

Érdekes, hogy az orvosokat még nem vette elő senki. Ugyanis orrba-szájba minden nőre tukmálják (akkor is, ha nem él nemi életet), de alap vizsgálatokat nem végeznek el előtte. És bizony vannak olyan egészségügyi ellenjavallatok, amiket elfelejtenek említeni. Mondjuk hogy normális ciklusra kéne szedni vagy egy fel nem fedezett lisztérzékenység pl csökkentheti a felszívódást, stb.

Persze azt se vitatom, hogy sok a hülye, aki elfelejti beszedni. Nap mint nap belefutni itt is olyan kérdésekbe amire a válasz világosan le van írva a tájékoztatóba. Milyen gyógyszerekkel nem szabad együtt szedni, mi a teendő ha ment a hasa, mikor kell elkezdeni, stb.

Régen is volt egyébként ilyen, csak lényegesen kisebb arányban szedtek gyógyszert a nők meg nem témáztak azon hogy és milyen körülmények között jössz össze a gyerek. Én például teljesen random sikerültem elvileg, gyógyszer mellett. :D

2014. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!