Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a családokban az utóbbi időben ennyire megszaporodtak a gyógyszer melletti véletlen teherbeesések?

Figyelt kérdés

Én közgazdászkén azt mondom, ha ezek a gyógyszergyárak ilyen hibaszázalékú készítményeket gyártanának, már régen bezárhatták volna a kapuikat. Ezzel szemben ha jó nyereséget akarok elérni a tőzsdén, akkor ezen gyógyszer cégek papírjait veszem.


Valakik nagyon nem mondanak igazat.



2014. nov. 18. 16:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó, te milyen orvoshoz jársz? Nálam ultrahangot, rákszűrést végeztek előtte (és a mintavétellel együtt persze egyéb betegségekre is teszteltek), rákérdeztek 2-3 későbbi terhesség esetén előfordulható betegség elleni oltásra, immunitásra, vérnyomást mértek, kérték az első menzesz dátumát és hogy rendszeresen van-e menzeszem pl....
2014. nov. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"Én például teljesen random sikerültem elvileg, gyógyszer mellett"


No igen ezekre a "véletlenekre" gondoltam a kérdésemben.

2014. nov. 18. 20:18
 13/13 anonim ***** válasza:

11-es, például én is magánúton járok nőgyógyászhoz már évek óta. Amikor mondtam neki, hogy szeretnék gyógyszert szedni, semmiféle vérvételre nem küldött, és ki sem kérdezett betegségekről, allergiákról. Természetesen a kötelező rákszűrést megcsinálta, de amúgy is azért is mentem. Úgy írta fel nekem a gyógyszert, hogy a hasára csapott, hogy akkor X gyógyszert írja fel nekem. Elmondta hogyan kell szedni és kész.

Olyan ember is volt a környezetemben, ahol ténylegesen gyógyszer mellett fogant meg a gyerek, helyesen szedte a nő a gyógyszert, persze mondhatott akármit mert a barátok többsége ugyanígy állt hozzá, hogy na persze.....

Egyébként nekem is volt olyan, hogy alhasi fájdalmaim voltak, elmentem sztk-s nőgyógyászhoz a kórházba a panaszaimmal. Rákérdezett, hogy szedek-e gyógyszert, mondtam neki, hogy igen. (Ugyanis olyan tünetek jelentkeztek nálam mint a méhen kívüli terhesség esetén) Erre nekiállt pofátlan módon lekezelően replikázni nekem, hogy na persze, biztos kimaradt akkor egy szem. Mondtam neki, hogy biztosan nem, hiszen évek óta szedem, számomra ez olyan rutin, mint másnak a fogmosás reggel. Erre is csak a pofákat vágta, hogy na majd a vérvételből kiderül...És tádám..nem voltam terhes, csak indokolatlanul folyadék került a méhembe, talán egy ciszta lehetett ami kidurrant. Tehát sajnálom azokat akik így esnek teherbe, és életük végéig le nem mossák magukról, hogy igazat mondanak.

2014. nov. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!