Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi kapcsolatokban gyakran...

Deákné Vászna kérdése:

Családi kapcsolatokban gyakran olvasom, hogy a házasságban adódó gondokat sok esetben azzal magyarázzák, hogy nem élted ki magadat. Ha viszont élnek a fiatalok, akkor kiégtek, összerogytok, koravének lesztek, hozzászólásokat kapnak. Hol a logika?

Figyelt kérdés
Én egyébként az ivást, a drogozást, a mai disco-zást, minél több lány, fiú legyen az életemben szemléletet nem kiélésnek nevezném.

2014. nov. 19. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Akkor mit nevezel kiélésnek?
2014. nov. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Én mondjuk agyatlanságnak nevezném. Ezekre a tapasztalatokra semmi szükség. Persze nem haszontalan ha volt az embernek 1-2 kapcsolata mielőtt megházasodott, esetleg élt egyedül is, de ennél többre normális embernek nincs szüksége.
2014. nov. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Randizás, ismerkedés, minél több potenciális ember megismerése, kapcsolatok létesítése hogy a fiatalok tényleg a számukra legalkalmasabb partnerrel kössék össze az életüket.Nekem ez a tapasztalat gyűjtés. A kapcsolatoknál nem a divatos egy éjszakásokra gondolok. Nem arra, hogy huszonéves biszex lány lerészegedve a Disco-ban nem tudja, hogy lánnyal vagy fiúval volt e együtt. Nem sorolom ide azon eseteket sem, amit egy nyugalmazott bíró mesélt a pályafutásáról, hogy buliban fogant gyermek apjaként az anya öt (5) apajelöltet vitt a bíróságra, az már csak hab a tortán, hogy egyik sem bizonyult az igazinak.
2014. nov. 19. 08:16
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Ezen az oldalon ne keresd a logikát, mert nincs. Az a trend, hogy a kérdezőt szidjuk, akármi is van, addig csűrjük csavarjuk amit mond, míg végre teljesen kikészítjük...
2014. nov. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, ebben is kiütközik, hogy különböző emberek vannak, különböző véleményekkel... nincs ebben semmi gond. Az alaptévedés pont az, ha valaki ebben általános igazságot keres, holott minden embernek mások és mások a vágyai, álmai, szükségletei.

A baj inkább az, ha a válaszadók az ilyen témákban a válaszukat nem úgy írják le, hogy "az én véleményem szerint... ígymegúgy", hanem azt próbálják vele sugallani, hogy az valamiféle általánosítható "norma" lenne...

2014. nov. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt egy komolyabb kapcsolatom, utána az elkövetkező kb fél évben ismerkedtem, buliztam, randiztam, szórakoztam stb. nem volt egyéjszakás kalandom, ennél többre tartom magam és a testem.

aztán véget vetettem ezzel az életformával.

2hónapra rá megismertem a mostani barátomat. nagyon szeretjük egymást. és nem bánom hogy régebben sok fiúval randiztam rövid időn belül. megtanított sok mindenre, egyrészt minden randin egyre kevésbe izgultam, jobban megmertem szólalni.

aztán amikor a mostani barátommal volt elsőrandim, már nem izgultam annyira, jobb benyomást is tettem rá, mint amikor meg se mertem szólalni meg elvörösödtem régebben ha rámnéztek:D

+ sok kavicsot kell elhajítani mire megtalálod a te gyémántodat:)

és most ha valakinek az ismerkedés azt jelenti hogy fűvel fával lefekszik. hát lelke rajta, mindenki a saját életét irányítja, máséba maximum javaslatot tehetünk.

2014. nov. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ritka esetben mondok ilyesmit, hogy nem élte ki magát vmelyik fél eléggé, és akkor nem a mindenkivel dugást meg az alkoholizálást értem, hanem amikor 18-19 évesen összeházasodik vki és rögtön gyereket vállal ahelyett, hogy megismerné rendesen a párját, picit élnének (utazni, eljárni programokra), mielőtt ekkora fába vágják a fejszéjüket... ilyenkor szokott az lenni, hogy a gyerek már 4-5 éves mondjuk, a kapcsolat meg romokban, mert már a kapcsolat elején sem romantikáztak, most meg rájönnek, hogy a sok gyerekkel kapcsolatos teendő, anyagiak stb. miatt meg már annyira sem, mint akkor, 18 évesen, túl korán jött a gyerek stb.


Meg az a másik kérdés, hogy van, aki monogám, van, aki nem, és aki alapvetően nem az, de vmiért mégis az első kapcsolatával házasságra lép, annak lehet ilyen érzése és unja magát. De az sem amiatt, merthogy KELLENE min. 2 emberrel randizni/dugni meg kötelezően 20 éves korig 3x seggrészegre inni magad MINDENKINEK, hanem mert ő ilyen típus, és rossz döntést hozott anno.

2017. szept. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!