Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyiptomi férfi és Magyar nő...

Bubi10 kérdése:

Egyiptomi férfi és Magyar nő kapcsolatban szeretnék hozzászólásokat. Esetleg tapasztalata? Sengeni vízumban?

Figyelt kérdés
Bocsánat de a férfi hozzászólásokat nem szeretnék akik megjegyeznék , hogy magyar férfit nem találok magamnak mert tudnék mesélni .....

2013. nov. 30. 14:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%

"de a férfi hozzászólásokat nem szeretnék"


Kirekesztő vagy!

:)


De majd megkapod a nőktől is a magadét!

2013. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%
magyar férfit nem találsz magadnak?
2013. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
visszataszító vagy!
2013. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Bocsi azért írtam mert a hasonló bejegyzéseknél már mindenütt olvastam hasonlót......és igen magyart nem találtam :)
2013. nov. 30. 15:28
 5/21 anonim ***** válasza:
21%

Arabnál rosszabb nincs.

Fogadjunk, hogy még nem is találkoztál vele, csak álmodozol.

2013. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Nagynémet felültette és jól lehúzta az arab 'barátja', szóval alapból nincs jó véleményem róluk. Már - már specializálódnak a külföldi nőkre, akiket beh*lyítenek, lehúznak nem kevés pénzzel és utána ejtik őket. Mert ugye ők is találhatnának arab párt, de nem. És miért is nem? Ezen érdemes elgondolkozni. Nyilván azért ez a véleményem, mert volt előttem egy példa.
2013. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
de már találkoztam és ő fizetett mindent..... engem nem tud lehuzni, mert nincs miből ......de sajna én is hallottam sok ilyen rossz történetet ezért lennék kíváncsi
2013. nov. 30. 16:38
 8/21 anonim ***** válasza:
64%

Csak egy kis családi történet, de előtte megjegyezném, hogy nemcsak arab férfiak léteznek a világon...


Kedves húgom 1992-ben ment férjhez egy arab sráchoz, aki itt tanult Magyarországon (jordán állampolgár), majd 1993-ban megszületett az unokahúgom, akivel igen szoros kapcsolatom volt. 1997-ben elváltak és 2000 nyarán elvitte az apuka "nyaralni" a kislányt. Tavaly 2013-ban láttuk 13 év után először, miután a kislány, elszökött az apja jelenlegi élettársától Jordániából - bár még ez sem ment simán a Magyar nagykövetnek, hogy feltegye a mostmár nagylányt a repülőre - szegényt lekapcsolták és fogdára vágták Jordániába, majd mivel a testvérem már Nagy-Británniában él az angol követség beavatkozása után haza tudott jönni.


Persze te tudod, de külföldi tapasztalatokból merítve (12 évig éltem Franciaországban), nem működik hosszútávon két eltérő értékrendű és anyanyelvű kapcsolata.


Egy nagyon jó ismerősöm mondta mindig: magyar nőnek magyar férfi, hiszen hogyan tudok megosztani egy idegennel azt, hogy "csermedező csermely" (Tóth Árpád)

2013. nov. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így kezdődik. Aztán megmagyarázza, miért került szorult helyzetbe, és kell a segítség. Nagynéném is átlag ember, ment mindenhova kölcsönbe pénzt kérni, majd hitelt vett fel. Pasi azóta sehol persze.
2013. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Megírom miért kíváncsiskodok : én már közel 40 vagyok ő 46 állítólag elvált a gyermekei fényképeit mutogatta , nekem is van 3 , tehát nem igazán van szándékomban már gyermeket vállalni és erről szó sem volt.Anyagilag meg tutira nem tud lehúzni mert nekem sincs :) És ezt tudja....Állítólag szeret..... de tudom mind ezt mondja ha magyar ha nem....nagyon sokat csalódtam utóbb és már nem szeretnék....Viszont van előttem példa ami supernek bizonyul unokahúgom Szíriai férfihez ment hozzá közel 15 éve 4 gyermekük van és boldogok , évekig kint éltek most jöttek csak haza lakni amikor már folyt náluk a háború.
2013. nov. 30. 16:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!