Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazasok, akiknek van nagyobb...

Hazasok, akiknek van nagyobb gyerekuk es egy szobaban vagytok hogy oldjatok meg a szexet? Mikor van idotok egymasra?

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 09:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Volt már itt több ilyen kérdés. A többség szerint teljesen normális dolog úgy szexelni, hogy a gyerek közben a szobában van, de még olyan is volt, akinek a gyereke közben melletük feküdt az ágyban.
2014. nov. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Gipszkartonnal ketté lett választva a szoba, nem csak a házasélet miatt, mindenkinek jobb így.
2014. nov. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
37%
#1 - csak azok a kérdések CSECSEMŐKRŐL szóltak, ez meg itt nagyobb gyerekekről szól - a két helyzet kb ég és föld...
2014. nov. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Lepasszolják a maminak!
2014. nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is fura, így egyszer én is rákérdeztem egy olyan embernél akitől meg mertem kérdezni, ő csak annyit mondott, hogy ott van pl. a fürdő szoba.

Bár szerintem az nem nevezhető egy napon egy puha ággyal.

Gondolom olyankor vannak együtt amikor a gyerekek iskolában vannak, vagy elküldik barátnőkhöz, ismerősökhöz, külön órára.

2014. nov. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Te vagy ilyen helyzetben kérdező ?
2014. nov. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy szobában laktam a szüleimmel 16 éves koromig, mert kicsi volt a lakás, és nem volt lehetőség költözni. Ennyi év alatt 2X ébredtem fel arra, hogy megy valami akciózás. Heti egyszer átlagban meg a nagyszüleimnél aludtam, szóval akkor volt lehetőségük nyugodt körülmények között. Nem lettem lelkibeteg emiatt, de egy valamit megfogadtam, ha lesz gyerekem semmiképp nem laknék vele egy szobában, kell a magánszféra mindenkinek.
2014. nov. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
19%

Szerencsére már nincs velünk a gyerek, de amíg ott volt, úgy 6 éves koráig, akkor csináltunk amikor elaludt. Ez az idő a legalkalmasabb, mert akkor alszik a legmélyebben.

Na meg ha egy szobába vannak többen, megy a tévé is ugye általában, a gyerek persze korábban elaludt és végülis hozzá volt szokva a zajokhoz, járkáláshoz, tehát nem ébredt fel minden kis rezdülésre.

De ahogy tudtunk, természetesen mi is külön költöztettük a gyereket.

2014. nov. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
3-as, aki olyan aberrált, hogy az 1 éves babája mellett kefél, az a nagy gyerek mellett is megteszi.
2014. nov. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%

#9, ez nézőpont kérdése, szerintem meg az az aberrált, aki képes úgymond "konzervatív erkölcsi alapon" tönkretenni a párkapcsolati-szexuális életét, mert neki "elvei vannak"... az ilyen szerintem - ha férfi, ha nő - ne nyafogjon, ha a párja megoldja akkor másként az ez irányú dolgait.


Jelzem, én a #8-assal értek egyet, és persze, ilyen helyzet ideig-óráig bárkinél megeshet, de semmiképp nem vállalnék gyereket olyan helyzetre, ahol a gyereknek legalább iskolás korára nincs külön szobája... és nem, nem első sorban a szex miatt.

2014. nov. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!