Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok. Hogyan oldjáto...

5 hetes vagyok. Hogyan oldjátok meg a nagyobb gyerek emelgetését? 2 éves a lányom.

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyém igaz már 3 éves, de hacsak lehetett nem emelgettem. Csak ha nagyon muszáj, akkor is derékból. 7 hetesen meg is lett az eredménye, elkezdtem vérezni. Szerencsére elmúlt nagyobb gond nélkül, de a terhesség végéig le lettem tiltva az emelgetéstől. Csak módjával, és óvatosan.
2013. febr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azzal kezdeném hogy nekem sose volt különösebb panaszom terhesen, nem voltam veszélyeztetett ha valaki az akkor persze más.

Mindegyik gyerekemet emelgettem 6,4 és 1 évesek. Semmi bajuk se lett 41.hétre szültem meg szóval se előbb nem nyíltam se semmi.

Én nem bírnám azt ki hogy a kicsi gyerekemet addig emeltem onnantól meg hirtelen nem.

2013. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igyekszem csak a közös bújást előtérbe helyezni leülünk ágyra őt felhívom ölembe ültetem és pusziljuk egymást. Meg lehet oldani. Ha mondod, hogy anyának segítség kell, mert a pocakban van a tesó figyeld meg ő is segíteni fog.
2013. febr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Segít meg nagyon értelmes, de van olyan, hogy nem tudom elkerulni azt, hogy olembe vegyem (furdetés, oltoztetés). Az elso terhességem probléma mentes volt, remélem, hogy nem lesz semmi gond.

Koszonom a válaszokat.

2013. febr. 19. 10:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az első terhességnél semmit nem emeltem terhesen, pedig problémamentes volt. Most 2 éves a kisfiam, még pelenkázom, lépcsős házban lakunk, ahol neki 1 év, míg lemegyünk, plusz a gyerekülés az autóban, sok helyzet van. Próbálok nem emelni, főleg most, hogy kezd nagyon kerekedni a hasam és oldalt belerúghat, stb. De, ha kell, akkor kell, nem csinálok ebből ügyet, muszáj. De ha itthon van a férjem, a legapróbb dolgokat is vele cipeltetek:)
2013. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem fordítok erre különösebb figyelmet. Amit tud egyedül csinálni, azt egyedül csinálja. Amihez emelnem kell, ahhoz emelem. Szerencsére problémamentes a terhességem. Én 30 hetes vagyok, ő meg 19 hónapos.
2013. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindig kis korkülönbséggel szültem, így mindig kellett valakit emelgetnem terhesség alatt, de én sem csináltam ebből különösebb ügyet.
2013. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is 2 éves és 16 hetes terhes vagyok. Keveset emelem, de hát muszáj, kocsiba be, bevásárlókocsiból ki, babakocsiba ki-be, elkerülhetetlen. Amit lehet, kerülök persze. A természet csodája a terhesség, ha óvatos vagy, ebből nem lehet baj, hozzá szokik a szervezetünk a terheléshez. Én inkább attól félek, mikor esténként a kisfiamnak ugrálni támad kedve mellettem, én meg pihennék kicsit, na akkor átülök a fotelbe...

Jó babavárást!

2013. febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!